Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Διαγνωστικο για το ASX (ACTIA PEUGEOT-CITROEN)

+8
Gs33
handgp
thanos_67
sasasj
minaspan
klrs
SamAir77
Giannismicky
12 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

Giannismicky

Giannismicky

Ναι αν δεις στις φωτο που εχω βαλει απο etacs decoder εχει επιλογη tpms . δεν μπηκα ομως να δω τις επιλογες που δινει, γιατι δεν εχω αισθητηρες εγω.(πλακα πλακα ποσο εχουν 4αδα?)

Giannismicky

Giannismicky

SamAir77 έγραψε:Διαγνωστικο για το ASX (ACTIA PEUGEOT-CITROEN) - Σελίδα 3 Esquem10


Παρακαλω αν καποιος admin μπορει να μεταφερει τις πληροφοριες/ φωτογραφιες για την εγκατασταση led για ενδειξη αναγεννησης σε ξεχωριστο θεμα.. (Ειναι σημαντικο να το βλεπει καποιος ευκολα)
Ευχαριστω

SamAir77

SamAir77

Giannismicky έγραψε:SamAir77 θα στο δωσω οταν επιστρεφω αθηνα απο τα βορεια αν θελεις..

ok man

https://www.youtube.com/channel/UCmEQJ-bfo5FvfeJxjUAc8bQ

sasasj

sasasj

Giannismicky έγραψε:
SamAir77 έγραψε:Διαγνωστικο για το ASX (ACTIA PEUGEOT-CITROEN) - Σελίδα 3 Esquem10
 

Παρακαλω αν καποιος admin μπορει να μεταφερει τις πληροφοριες/ φωτογραφιες για την εγκατασταση led για ενδειξη αναγεννησης  σε ξεχωριστο θεμα.. (Ειναι σημαντικο να το βλεπει καποιος ευκολα)
Ευχαριστω

Κάτι έκανα για το παραπάνω αλλα δεν ξέρω αν έγινε σωστά ή αν έκανα πατατα! Surprised

Giannismicky

Giannismicky

Μια χαρα εγινε ευχαριστω

Giannismicky

Giannismicky

Ρε παιδια, ξερετε τι επαθα..? Ενα outlander 2.0 diesel με vw μοτερ που ενεργοποιησα συναγερμο , ειχε το engine power στο high...
Και με τρωει να το πειραξω..

klrs

klrs

Giannismicky έγραψε:Ρε παιδια, ξερετε τι επαθα..? Ενα outlander 2.0 diesel  με vw μοτερ που ενεργοποιησα συναγερμο , ειχε το engine power στο high...  
Και με τρωει να το πειραξω..


ειναι η τελευταιες σου ευκαιριες να εχεις την πρωτια. ειμαι πολυ επιρρεπης στα κουμπακια

bounce bounce

Giannismicky

Giannismicky

Θες να το πατησεις εσυ πρωτος? Σε αφηνω να παρεις τη πρωτια χαχα

Giannismicky

Giannismicky

Giannismicky

Giannismicky

Giannismicky έγραψε:Λοιπον.. Θα το πατησω με αυτα που διαβαζω.. https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2Διαγνωστικο για το ASX (ACTIA PEUGEOT-CITROEN) - Σελίδα 3 Screen15
Διαγνωστικο για το ASX (ACTIA PEUGEOT-CITROEN) - Σελίδα 3 Screen16
&nv=1&rurl=translate.google.com&sp=nmt4&tl=en&u=http://mmc-autoelectric.org.ua/en/forum/2-vopros-otvet/1751-engine-power&usg=ALkJrhjEPHEwyyBF30Y5noBBkLrFnFTuAQ
Wink

klrs

klrs

[quote="Giannismicky"]
Giannismicky έγραψε:Λοιπον.. Θα το πατησω με αυτα που διαβαζω.. https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2Διαγνωστικο για το ASX (ACTIA PEUGEOT-CITROEN) - Σελίδα 3 Screen15
Διαγνωστικο για το ASX (ACTIA PEUGEOT-CITROEN) - Σελίδα 3 Screen16
&nv=1&rurl=translate.google.com&sp=nmt4&tl=en&u=http://mmc-autoelectric.org.ua/en/forum/2-vopros-otvet/1751-engine-power&usg=ALkJrhjEPHEwyyBF30Y5noBBkLrFnFTuAQ


lol! lol! lol!

Giannismicky

Giannismicky

Νομιζω δεν υπαρχει κατι που δεν εχω δοκιμασει να αλλαξω στην etacs... Wink

klrs

klrs

Giannismicky έγραψε:Νομιζω δεν υπαρχει κατι που δεν εχω δοκιμασει να αλλαξω στην etacs... Wink


μηπως να ξανασκεφτεις την προταση με την προβατινα που σου ειχε κανει ο samair?? λεω μηπως..

Giannismicky

Giannismicky

Χαχα..
Λοιπον για οποιον θελει να μαθει, ενεργοποιοντας το high power δεν καταλαβα διαφορα ,
Και ενεργοποιοντας το s-awc inticator, εμφανιστηκε στην οθονη αλλα δεν "δουλευει" .. Θελει ψαξιμο τι λειπει για να δουλεψει.. Θα το ψαξω.. Wink

SamAir77

SamAir77

Giannismicky έγραψε:Χαχα..
Λοιπον για οποιον θελει  να μαθει, ενεργοποιοντας το high power δεν καταλαβα διαφορα ,
Και ενεργοποιοντας το s-awc inticator, εμφανιστηκε στην οθονη αλλα δεν "δουλευει" .. Θελει ψαξιμο τι λειπει για να δουλεψει.. Θα το ψαξω.. Wink


τι εννοεις να δουλεψει????? αν γινει και s-awc τοτε τα θα σου παρω κοπαδι, οχι απλα προβατινα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

https://www.youtube.com/channel/UCmEQJ-bfo5FvfeJxjUAc8bQ

klrs

klrs

SamAir77 έγραψε:
Giannismicky έγραψε:Χαχα..
Λοιπον για οποιον θελει  να μαθει, ενεργοποιοντας το high power δεν καταλαβα διαφορα ,
Και ενεργοποιοντας το s-awc inticator, εμφανιστηκε στην οθονη αλλα δεν "δουλευει" .. Θελει ψαξιμο τι λειπει για να δουλεψει.. Θα το ψαξω.. Wink


τι εννοεις να δουλεψει????? αν γινει και s-awc τοτε τα θα σου παρω κοπαδι, οχι απλα προβατινα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Τι ειναι αυτο ρε παιδια;

Giannismicky

Giannismicky

Klrs .. Αλλα κολπα.. Το θεμα ειναι να "παιξει" Wink

klrs

klrs

Giannismicky έγραψε:Klrs .. Αλλα κολπα.. Το θεμα ειναι να "παιξει" Wink

Κάτι διάβασα στο ίντερνετ bounce bounce

Giannismicky

Giannismicky

https://www.evolutionm.net/forums/evo-x-general/337490-digital-s-awc-image-dashboard-what-does-represent-2.html

Ααα.. Δεν το ειχα δει αυτο.. Θα το δοκιμασω.. Λεει ποτε δουλευουν οι ενδειξεις..

klrs

klrs

Από προχτές και το δικό μου έχει εν λειτουργία εργοστασιακό συναγερμό. Μου περισσεύει ο αλλος βέβαια αλλά αυτό είναι το λιγότερο. Έχουν γίνει και άλλες ρυθμίσεις οι οποίες δεν διαφέρουν από του Γιάννη ο οποίος εκτός του ότι μας άνοιξε τα μάτια με βοήθησε και παρά πολύ με το δικό μου. Thanx John!  Διαγνωστικο για το ASX (ACTIA PEUGEOT-CITROEN) - Σελίδα 3 Img-5311

thanos_67

thanos_67

klrs έγραψε:Από προχτές και το δικό μου έχει εν λειτουργία εργοστασιακό συναγερμό. Μου περισσεύει ο αλλος βέβαια αλλά αυτό είναι το λιγότερο. Έχουν γίνει και άλλες ρυθμίσεις οι οποίες δεν διαφέρουν από του Γιάννη ο οποίος εκτός του ότι μας άνοιξε τα μάτια με βοήθησε και παρά πολύ με το δικό μου. Thanx John!  Διαγνωστικο για το ASX (ACTIA PEUGEOT-CITROEN) - Σελίδα 3 Img-5311
και οι αισθητηρες του που ειναι ρε παιδια?

klrs

klrs

thanos_67 έγραψε:
klrs έγραψε:Από προχτές και το δικό μου έχει εν λειτουργία εργοστασιακό συναγερμό. Μου περισσεύει ο αλλος βέβαια αλλά αυτό είναι το λιγότερο. Έχουν γίνει και άλλες ρυθμίσεις οι οποίες δεν διαφέρουν από του Γιάννη ο οποίος εκτός του ότι μας άνοιξε τα μάτια με βοήθησε και παρά πολύ με το δικό μου. Thanx John!  Διαγνωστικο για το ASX (ACTIA PEUGEOT-CITROEN) - Σελίδα 3 Img-5311
και οι αισθητηρες του που ειναι ρε παιδια?
Τα ραντάρ εννοεις; δεν έχει.. παγίδες έχει στην καλωδίωση.. πόρτες κτλ

thanos_67

thanos_67

klrs έγραψε:
thanos_67 έγραψε:
klrs έγραψε:Από προχτές και το δικό μου έχει εν λειτουργία εργοστασιακό συναγερμό. Μου περισσεύει ο αλλος βέβαια αλλά αυτό είναι το λιγότερο. Έχουν γίνει και άλλες ρυθμίσεις οι οποίες δεν διαφέρουν από του Γιάννη ο οποίος εκτός του ότι μας άνοιξε τα μάτια με βοήθησε και παρά πολύ με το δικό μου. Thanx John!  Διαγνωστικο για το ASX (ACTIA PEUGEOT-CITROEN) - Σελίδα 3 Img-5311
και οι αισθητηρες του που ειναι ρε παιδια?
Τα ραντάρ εννοεις; δεν έχει..  παγίδες έχει στην καλωδίωση.. πόρτες κτλ
αμα παιρνει και δανταρ να παραγγειλω ρε παιδακι μου απο το φιλαρακι τον κινεζο

klrs

klrs


και οι αισθητηρες του που ειναι ρε παιδια?[/quote]
Τα ραντάρ εννοεις; δεν έχει..  παγίδες έχει στην καλωδίωση.. πόρτες κτλ[/quote]
αμα παιρνει και δανταρ να παραγγειλω ρε παιδακι μου απο το φιλαρακι τον κινεζο[/quote]


τι τα θες τα ρανταρ ωρε... μονο αν εχεις ανοιχτα παραθυρα κανουν δουλεια.. να τα κλεινεις μη μπαινουν και στο κουτσουλανε
bounce bounce

handgp

handgp

Καλημέρα και από εμένα.

Έχει ενεργοποίηση κάποιος συναγερμό σε μοντέλο 2010 - 2013;

Έκανε κανείς εγκατάσταση σε win7-10;

Αυτό είναι το εργαλείο που συνεργάζεται με τα δικά μας και το etacs decoder  ;

(2017 Lexia3 PP2000 Newest V7.83 with 921815C Firmware V48/V25 Lexia 3 Diagbox 7.83 for Citroen for Peugeot Lexia-3);

https://www.aliexpress.com/item/Cheapest-Lexia-3-Lexia3-V48-PP2000-V25-Diagnostic-Tool-for-Peugeot-and-Citroen-with-Diagbox-V7/32261899383.html?src=google&albch=search&acnt=479-062-3723&isdl=y&aff_short_key=UneMJZVf&albcp=266121556&albag=7593673036&slnk=&trgt=dsa-42862830006&plac=&crea=64152518716&netw=g&device=c&mtctp=b&memo1=1t2&aff_platform=google&gclid=EAIaIQobChMIlKeDieGx2gIVD50bCh231wXeEAAYAiAAEgIbL_D_BwE

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης