Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Lenovo Ειδική OEM Οθόνη Αυτοκινήτου Bizzar Model: U-BL-8C-MT64-PRO (DVD)

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Travolta 1892



Lenovo  Ειδική OEM Οθόνη Αυτοκινήτου Bizzar Model: U-BL-8C-MT64-PRO (DVD) Img_2014
Lenovo  Ειδική OEM Οθόνη Αυτοκινήτου Bizzar Model: U-BL-8C-MT64-PRO (DVD) Img_2015
Lenovo  Ειδική OEM Οθόνη Αυτοκινήτου Bizzar Model: U-BL-8C-MT64-PRO (DVD) Img_2013
Καλησπέρα σας θα ήθελα να βάλω σε αγγελία προς πώληση την multimedia οθόνη Μου γιατί πολύ απλά δεν ήτανε αυτό που φανταζομουνα
Μνήμη RAM 4GB DDR3 Samsung
Μνήμη ROM 32GB
Google Android 10.0 
2 χρόνια εγγύηση 
Και τιμή 450
Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε Μου μύνημα

MessengerASX



Travolta 1892 έγραψε:Lenovo  Ειδική OEM Οθόνη Αυτοκινήτου Bizzar Model: U-BL-8C-MT64-PRO (DVD) Img_2014
Lenovo  Ειδική OEM Οθόνη Αυτοκινήτου Bizzar Model: U-BL-8C-MT64-PRO (DVD) Img_2015
Lenovo  Ειδική OEM Οθόνη Αυτοκινήτου Bizzar Model: U-BL-8C-MT64-PRO (DVD) Img_2013
Καλησπέρα σας θα ήθελα να βάλω σε αγγελία προς πώληση την multimedia οθόνη Μου γιατί πολύ απλά δεν ήτανε αυτό που φανταζομουνα
Μνήμη RAM 4GB DDR3 Samsung
Μνήμη ROM 32GB
Google Android 10.0 
2 χρόνια εγγύηση 
Και τιμή 450
Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε Μου μύνημα

Νομίζω σου είχα στείλει και μήνυμα αλλά δεν βρίσκω πως βλέπουμε τα μηνύματα στο φόρουμ.

Μπορείς να μου πεις τι ήταν αυτό που δεν σε ικανοποίησε? Η ποιότητα της οθόνης ίσως? Ο χρόνος ανταπόκρισης ή εκκίνησης;

Έχει Android Auto?

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης