Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αμορτησερ και Ελατηρια για Ψηλωμα !!

+6
ASX 18
minaspan
klrs
thanos_67
sasasj
SamAir77
10 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

nikkos



Σήμερα έφυγε και από εμένα  (ASX 2011 1.8D 4x4) η παραγγελία για τα ελατήρια της H R και τα αμορτισέρ της KAYABA μιας και τα μπροστινά έχουν βάλει εδώ και καιρό τα κλάματα...Θα ενημερώσω για τα ελπίζω θετικά αποτελέσματα.

minaspan

minaspan

Ωραίος ο παίχτης! Αναμένουμε...

nikkos



Μπήκε το σετ και έχω κάνει περίπου 400χλμ.Πολυ θετικές οι εντυπώσεις αν και δεν δοκίμασα ακόμα εκτός δρόμου.Ετσουξαν τα περαστικά.(120€ μαζί με νέα προστατευτικά για τα εμπρός καλάμια.)

patsi

patsi

Ποια KYB έβαλες και ποια HR αμορτισέρ? Τα νούμερα εννοώ γιατί πάω και εγώ για παραγγελία.

nikkos





Κωδικός ελατηρίων  H R 28805 και αμορτοσερ KYB Excel g [/quote]

patsi

patsi

nikkos έγραψε:

Κωδικός ελατηρίων  H R 28805 και αμορτοσερ KYB Excel g
[/quote]


Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση...

Gs33



Γειά στα χέρια όποιου σκέφτηκε , διάβασε και δοκίμασε τη βελτίωση αυτή .
Πήρα 18ρες ζάντες (του Samair , ευχαριστώ φίλε) , που μεταμόρφωσαν κυριολεκτικά το αυτοκίνητο σε κάτι πιο κοντά στην γερμανική οδική συμπεριφορά .
Καπάκι τα ελατήρια H&R , το αυτοκίνητο πλέον δεν έχει καμιά σχέση με αυτό που οδηγούσα πριν λίγο καιρό .
Μέχρι στιγμής έχω δει μόνο τις ζάντες σε ταξίδι , μόλις κάνω λίγα χιλιόμετρα και με τα ελατήρια θα ενημερώσω .
Με την εικόνα μέσα στην Αθήνα , προβλέπω θαύματα στις μεγάλες ταχύτητες ..

Spaek



Gs33 έγραψε:Γειά στα χέρια όποιου σκέφτηκε , διάβασε και δοκίμασε τη βελτίωση αυτή .
Πήρα 18ρες ζάντες (του Samair , ευχαριστώ φίλε) , που μεταμόρφωσαν κυριολεκτικά το αυτοκίνητο σε κάτι πιο κοντά στην γερμανική οδική συμπεριφορά .
Καπάκι τα ελατήρια H&R , το αυτοκίνητο πλέον δεν έχει καμιά σχέση με αυτό που οδηγούσα πριν λίγο καιρό .
Μέχρι στιγμής έχω δει μόνο τις ζάντες σε ταξίδι , μόλις κάνω λίγα χιλιόμετρα και με τα ελατήρια θα ενημερώσω .
Με την εικόνα μέσα στην Αθήνα , προβλέπω θαύματα στις μεγάλες ταχύτητες ..

Τελικά ποια η εμπειρία σου;

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης