Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Υποψήφιος κάτοχος ASX

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Υποψήφιος κάτοχος ASX Empty Υποψήφιος κάτοχος ASX Τρι Ιαν 19, 2021 2:04 pm

psycho



Χαιρετώ όλη την παρέα και ευχαριστώ για την αποδοχή. Ξεκίνησα να ψάχνω για άλλο αυτοκίνητο και το ASX είναι από τα πιο πάνω στη λίστα μου. Θα χρειαστώ σίγουρα τα φώτα σας! Έχω στην κατοχή μου ενα mazda mx5 mk2 FL sporty και ψαχνω για οικογενειακό πλέον αυτοκίνητο, αφού πλέον δεν έχω το εταιρικό που είχα μέχρι τωρα λογω αλλαγής εργασιας. Κοιτάζω για ASX μεταχειρσμένα, μου αρέσει πολυ απο αυτά που έχω δει και διαβάσει αλλά ακόμα δεν έχω δοκιμάσει κάποιο. Ψάχνω να μάθω τις διαφορετικές εκδόσεις.

2Υποψήφιος κάτοχος ASX Empty Απ: Υποψήφιος κάτοχος ASX Τετ Φεβ 03, 2021 4:36 pm

thomas.the

thomas.the

Έχω την έκδοση 1.6 INVITE MY13 (Βενζίνη). Μετά από 7 χρόνια και 95.000 χλμ, είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Το αυτοκίνητο πηγαίνει συνεργείο μόνο για service.

3Υποψήφιος κάτοχος ASX Empty Απ: Υποψήφιος κάτοχος ASX Τετ Φεβ 03, 2021 4:59 pm

tabaxr



psycho έγραψε:Χαιρετώ όλη την παρέα και ευχαριστώ για την αποδοχή. Ξεκίνησα να ψάχνω για άλλο αυτοκίνητο και το ASX είναι από τα πιο πάνω στη λίστα μου. Θα χρειαστώ σίγουρα τα φώτα σας!  Έχω στην κατοχή μου ενα mazda mx5 mk2 FL sporty και ψαχνω για οικογενειακό πλέον αυτοκίνητο, αφού πλέον δεν έχω το εταιρικό που είχα μέχρι τωρα λογω αλλαγής εργασιας. Κοιτάζω για ASX μεταχειρσμένα, μου αρέσει πολυ απο αυτά που έχω δει και διαβάσει αλλά ακόμα δεν έχω δοκιμάσει κάποιο. Ψάχνω να μάθω τις διαφορετικές εκδόσεις.  

Καλησπέρα!
Εγώ έχω το 1.8 diesel 4x2 του 2012 με 165.000km μέχρι τώρα μόνο φυσιολογικές φθορές , αμορτισερ, ακρομπαρα , μπαταρία άλλαξα το 2020.

4Υποψήφιος κάτοχος ASX Empty Απ: Υποψήφιος κάτοχος ASX Τετ Μαρ 24, 2021 12:32 am

cicilio



Το δικο μου ειναι του 12, diesel 1,8, 4x4, intense εκδοση, panorama, κλπ. 165000 km και ακομη γουργουριζει. Το εφερα το 2016 απο Γερμανια. Να μην τον ματιασω, τον γιαπωνεζο ειναι σπαθι. Ροπη και γουστο στο οδοστρωμα και ωραιο στο χωμα και την λασπη. Για το value for money, αντικειμενικα στα ψηλοτερα σκαλια της καταταξης. Οικονομικο οταν το σεβεσαι

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Παρόμοια θέματα

-

» κατοχος asx 4x4 intense panorama

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης