Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αγγελία . Ενδιαφερον για αγορά ...είναι κάποιου παιδιού από το φόρουμ ?

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

dkmusic



Καλησπέρα παιδιά έχω μπει στη διαδικασία να κοιτάω για asx 1.8 4χ4 του 11...είναι στο car ένα άσπρο του 11 με κόκκινα αυτοκόλλητα πιθανά από Σύρο ...το έχουν στην αντιπροσωπεία Σουζούκι στην Καλλιθέα
Είναι κανενός παιδιού από το φόρουμ το συγκεκριμένο της αγγελίας ?
Έβλεπα και για opel mokka 1.7 όπου μου φαίνεται ότι δεν έχουν αντιμετωπίσει προβλήματα με τουρμπίνες και dfp αλλά γουστάρω που το asx έχει καλύτερη τετρακίνηση γιατί έχω σπίτι στην Εύβοια και γενικά κάνω χωματόδρομους σε δύσβατες παραλίες κτλ ..
Μπορεί να μου πει κάποιος τι να προσέξω και πώς λύνεται το πρόβλημα με τις σπασμένες τουρμπίνες ? Θα θελα να βάλω και πρόγραμμα άμεσα 😝έρχομαι από αμάξια με πολλά άλογα

Lelos1979



Καλησπέρα. Εγώ έχω το ίδιο από το 2013 με 180000 πλέον χλμ. Το μόνο εκτός τα σέρβις που έκανα ήταν κόλλημα η πολλαπλή, ένα κολλαρο ιντερκουλερ καο 4 ροδέλες μπεκ. Το πάω παντού. Ζάντες 18 ίντσες ελατήρια ψηλωματος και αμορτισέρ. Τίποτα άλλο.

Αρέσει στον χρήστη dkmusic

dkmusic



Ευχαριστώ πολύ ...εσένα είναι από ότι διάβασα όμως του 13 με πιο σωστό dpf ....βλέπω σπασμένες τουρμπίνες κτλ και σκευτομαι να ρίξω την τιμή αν γίνεται και να έχω υπ οψην μου ότι μπορεί να συμβεί

Lelos1979



Νομίζω στα ίδια λεφτά με Λίο παζάρι μπορείς να βρεις του 13. Καλή αγορά σου εύχομαι ότι και να πάρεις.

Αρέσει στον χρήστη dkmusic

dkmusic



Το αμάξι ήταν σε νησί και όπου είχε εκδορές η χτυπήματακι έχει πιάσει σκουριά προφανώς επιφανειακή δηπ με τρίψιμο και μπάλωμα με πινελακι να ναι μια χαρά ..επισεις έχει σκουριά στα σίδερα των τοπ Μαουντ αν και σε αγγελίες βλέπω αρκετά να έχουν εκεί τι γίνεται με τι σκουριά δεν έχει ποιοτικό χρώμα και προστασίες το αμάξι γενικά ? Το λαμπάκι του dpf είναι αναμενο αυτό σημαίνει ότι είναι μπουκομενο και πρέπει να πάει για τεχνητή αναγέννηση ? Επισεις σε νησί λογικά θα κάνε μικρές διαδρομές ..η τουρμπίνα του είναι αλλαγμένη πριν τρία χρόνια ...αν βγάλω πολλαπλή κτλ και τα καθαρίσω δε θα ξεκινάω εκ νέου ? Ευχαριστώ

Lelos1979



Καλησπέρα. Μήπως να δεις και κάποιο ακόμη.? Η πολλαπλή εάν είναι κάτω από 150000 χλμ μπαίνει στην ανάκληση λογικά. Το dpf μεγάλη κουβέντα. Εάν θέλει καθάρισμα ή αλλαγή ή κατάργηση. Όσο για το χρώμα που λες το δικό μου δεν έχει κάτι ιδιαίτερο πέρα από κάποια φυσιολογικά μαύρα σίδερα από κάτω που πιασαν σκουριά.

DIG



'Ολα αυτά που λες, για σκουριες σε μικροχτυπήματα, σκουριές στα topmount, αναμμενο το λαμπακι dpf, κτλ....μήπως είναι σημάδια εγκατάλειψης και να σε έβαζαν σε σκέψεις να κοιτάξεις και κανένα άλλο;

Όσο φθηνό και να είναι, μην σου βγει ακριβό μετά!

Αρέσει στους χρήστες Lelos1979 και dkmusic

dkmusic



Κάποια πραμματα θα θελα να τα κάνω ούτος η άλλως ..πχ αφαίρεση dpf πρόγραμμα μια σωστή ανάρτηση δερμάτινα καθίσματα οπότε όσο ακριβό και να παιρνα τα περισσότερα θα πρεπε να τα ξανακάνω

Αρέσει στον χρήστη Lelos1979

Vale



Απο Μυκονο ειναι το αμαξι!

Αρέσει στον χρήστη dkmusic

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης