Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αυτόματα παράθυρα

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Αυτόματα παράθυρα  Empty Αυτόματα παράθυρα Τετ Σεπ 28, 2022 7:17 am

Koke



Καλημέρα σας,
Να σας πω εγώ το δικό μου κόλλημα...

Έχω εδώ και 6 μηνες Mitsubishi asx 1.8 diesel 4x4 και δεν μπορώ να διανοηθω ότι τα παράθυρα δεν ανεβαίνουν κατά το κλείδωμα ή με πατημένο το κουμπί κλειδώματος στο κλειδί. Υπάρχει κάποιος τρόπος η κάποια μαμουνια που μπορεί να γίνει;
Είχα ένα CORSA του 2004 και ένα του 2008 και τα παράθυρα ανέβαιναν...

Ευχαριστώ

Αρέσει στον χρήστη Achalast

2Αυτόματα παράθυρα  Empty Απ: Αυτόματα παράθυρα Τετ Οκτ 05, 2022 11:49 am

Achalast

Achalast

Koke έγραψε:Καλημέρα σας,
Να σας πω εγώ το δικό μου κόλλημα...

Έχω εδώ και 6 μηνες Mitsubishi asx 1.8 diesel 4x4 και δεν μπορώ να διανοηθω ότι τα παράθυρα δεν ανεβαίνουν κατά το κλείδωμα ή με πατημένο το κουμπί κλειδώματος στο κλειδί. Υπάρχει κάποιος τρόπος η κάποια μαμουνια που μπορεί να γίνει;
Είχα ένα CORSA του 2004 και ένα του 2008 και τα παράθυρα ανέβαιναν...

Ευχαριστώ
Σε κατανοω απολυτα...!Φαντασου οσοι το αγορασαμε καινουργιο πριν 10 12 χρονια "σκασαμε" γυρω στα 27Κ και ο "πονος" ειναι ακομη μεγαλυτερος! Razz ΑΛΛΑ γενικοτερα στα περισσοτερα Ιαπωνικα ιδιαιτερα 10 ετιας μην περιμένεις τετοιου ειδους ανεσεις και μπλιμπλικια τυπου Γερμανιας. Αυτο που ξερεις ομως ειναι οτι παιρνεις φουλ αξιοπιστια σε κινητηρα, περιφερειακα και ηλεκτρικα οτι εσωτερικα η απτη ποιοτητα δεν ειναι premium αλλα η συναρμογη Γ@μ@ει. Αναγκαστικα θα συμβιβαστεις! Κι εμενα το δευτερο που εχω ειναι ενα κορσα ιδιας ηλικιας με τον Μιτσο και εχει τον Κ@λο του απο ανεσεις (φωτα που στριβουν - παραθυρα πανω κατω με κουμπι, θερμαινομενα καθισματα, τιμονι, πλοηγο κ.α) εεεε οταν παταω κορνα κορνα πρεπει να πατησω τοσο δυνατα λες και κανω ανανηψη και τελικα δυναμωνει το ραδιο...και δεν κανω πλακα! Razz Μην αγχωνεσαι θα μαθεις να ζεις και με λιγοτερα μπλιμπλικια αλλα περισσοτερο αυτοκινητο Wink

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης