Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Χαιρετισμος στα μελη του FORUM και Ανακληση οχηματος απο την MITSUBISHI MOTORS

+3
Jimkal
sasasj
PANOS-ASX
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

PANOS-ASX

PANOS-ASX

Χαιρετω και εγω με την σειρα μου όλα τα μελη του FORUM.
Ειμαι κατοχος ενός MITSUBISHI ASX Intense Plus Panorama (Diesel) 2015 mod. Εγω το αγορασα τον Οκτωβριο του 2016 με 16.000χλμ και σε αριστη κατασταση.Παρακολουθώ το FORUΜ από το χρονικο διαστημα που εκανα την αγορα του οχήματος αλλα εκανα την εγγραφη μου πριν από 3 εβδομάδες σχεδόν.
Θελω να ενημερωσω ότι την 30/05/2018 ελαβα 2 επιστολες ανακλησης οχηματος από την MITSUBISHI MOTORS.
Η μια αφορα ανακληση αυτοκινητου για αντικατασταση Ρελε του εγκεφαλου της μηχανης και η άλλη αφορα αντικατασταση του μανταλου της πορτας όπως αναφερουν.
Θελω να ρωτησω αν εχει ερθει τιποτα παρομοιο και σε αλλα μελη η εχουν κανει ηδη την αντικατασταση?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

sasasj

sasasj

Καλως όρισες και να το χαίρεσε όσο μπορεις!

Προς το παρόν ήξερα για αμορτισερακια πορτ μπαγκαζ και μοτερ υαλοκαθαριστήρα εμπρός τα οποια και αλλάχτηκαν.

Για ρελέ και μανταλο πόρτας δεν γράφτηκε κάτι...
Εγώ το 2015 το πήρα και λογικά ειναι του 2015 μοντέλο!

Jimkal



Ειναι για μοντελα 1.6 diesel κατασκευης απο απριλιο 2015 και μετα,και εγω τα αλλαξα χτες, μια ωριτσα πηρε και ολα οκ

PANOS-ASX

PANOS-ASX

Jimkal έγραψε:Ειναι για μοντελα 1.6 diesel κατασκευης απο απριλιο 2015 και μετα,και εγω τα αλλαξα χτες, μια ωριτσα πηρε και ολα οκ


Ναι είναι τo 1600cc Diesel αυτό που εχω και εγω. Αν επιτρεπεται σε ποια αντιπροσωπεία τα αλλαξες?
Εγω εχω κανονισει να τα αλλαξω στην ΒΕΛΜΑΡ στον Γερακα.

Jimkal



Καλαματα,ο αντιπροσωπος εδω με εχει ενημερωσει ενα μηνα πριν τα ειχε παραγειλει ννα φανταστεις το χαρτι απο το Σαρακακη μου ηρθε χτες και τα αλλαξα προχτες,αλλαζει το μανταλο και στις δυο πορτες οδηγου και συνοδηγου

klrs

klrs

PANOS-ASX έγραψε:Χαιρετω και εγω με την σειρα μου όλα τα μελη του FORUM.
Ειμαι κατοχος ενός MITSUBISHI ASX Intense Plus Panorama (Diesel) 2015 mod. Εγω το αγορασα τον Οκτωβριο του 2016 με 16.000χλμ και σε αριστη κατασταση.Παρακολουθώ το FORUΜ από το χρονικο διαστημα που εκανα την αγορα του οχήματος αλλα εκανα την εγγραφη μου πριν από 3 εβδομάδες σχεδόν.
Θελω να ενημερωσω ότι την 30/05/2018 ελαβα 2 επιστολες ανακλησης οχηματος από την MITSUBISHI MOTORS.
Η μια αφορα ανακληση αυτοκινητου για αντικατασταση Ρελε του εγκεφαλου της μηχανης και η άλλη αφορα αντικατασταση του μανταλου της πορτας όπως αναφερουν.
Θελω να ρωτησω αν εχει ερθει τιποτα παρομοιο και σε αλλα μελη η εχουν κανει ηδη την αντικατασταση?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


καλη σπερα φιλε μου. η συγκεκριμενη ανακληση εχει να κανει με το συγκεκριμενο μοντελο.. το εχει δικος μου ανθρωπος και ναι του εχει ερθει. σε εμας με διαφορετικα μοντελα μας εχου ερθει αλλες..

ΥΓ. εχεις την πιο ωραια εκδοση..

bounce bounce

PANOS-ASX

PANOS-ASX

klrs έγραψε:
PANOS-ASX έγραψε:Χαιρετω και εγω με την σειρα μου όλα τα μελη του FORUM.
Ειμαι κατοχος ενός MITSUBISHI ASX Intense Plus Panorama (Diesel) 2015 mod. Εγω το αγορασα τον Οκτωβριο του 2016 με 16.000χλμ και σε αριστη κατασταση.Παρακολουθώ το FORUΜ από το χρονικο διαστημα που εκανα την αγορα του οχήματος αλλα εκανα την εγγραφη μου πριν από 3 εβδομάδες σχεδόν.
Θελω να ενημερωσω ότι την 30/05/2018 ελαβα 2 επιστολες ανακλησης οχηματος από την MITSUBISHI MOTORS.
Η μια αφορα ανακληση αυτοκινητου για αντικατασταση Ρελε του εγκεφαλου της μηχανης και η άλλη αφορα αντικατασταση του μανταλου της πορτας όπως αναφερουν.
Θελω να ρωτησω αν εχει ερθει τιποτα παρομοιο και σε αλλα μελη η εχουν κανει ηδη την αντικατασταση?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


καλη σπερα φιλε μου. η συγκεκριμενη ανακληση εχει να κανει με το συγκεκριμενο μοντελο.. το εχει δικος μου ανθρωπος και ναι του εχει ερθει.  σε εμας με διαφορετικα μοντελα μας εχου ερθει αλλες..

ΥΓ. εχεις την πιο ωραια εκδοση..


Σας ευχαριστω ολους για τις πληροφοριες και τους χαιρετισμους σας

bounce bounce

SamAir77

SamAir77

γεια χαρα φιλε και καλους δρομους !!

https://www.youtube.com/channel/UCmEQJ-bfo5FvfeJxjUAc8bQ

PANOS-ASX

PANOS-ASX

SamAir77 έγραψε:γεια χαρα φιλε και καλους δρομους !!


Ευχαριστω!! Καλους δρομους να εχουμε ολοι

minaspan

minaspan

Καλώς ήρθες και καλά χιλιόμετρα!

ASX 18

ASX 18

Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Καλορίζικο και καλοτάξιδο το όχημα.

PANOS-ASX

PANOS-ASX

minaspan έγραψε:Καλώς ήρθες και καλά χιλιόμετρα!


Ευχαριστω καλα ταξίδια να εχουμε ολοι

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης