Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΖΑΝΤΕΣ στο ASX

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Παρ Δεκ 15, 2017 10:00 am

minaspan

minaspan

Ανοίγω νέο θέμα γενικότερο με ζάντες, γιατί τα προηγούμενα αφορούν 18άρες. Σκέφτομαι να βάλω ζάντα στο asx με σκοπό να αγριέψει λιγάκι και να βγουν οι τροχοί λίγο έξω να δείξει. Ο βασικότερος λόγος όμως είναι ότι με τρώει ο κώλος μου Very Happy . Θέλω επίσης , μέχρι στιγμής Very Happy , άνεση 16άρας και να μην αλλάξω ελαστικά, βέβαια υπολογίζω όταν τα αλλάξω σε κανα χρόνο να πάω σε μεγαλύτερο προφιλ όπως φοράνε στην Αμερική και έχετε φορέσει και μερικοί από εδώ. Τώρα στο θέμα της εμφάνισης θα μ άρεσε το στυλ της μικρής ζάντας για δύο λόγους, πρώτον να έχω μεγάλο ελαστικό να γίνει λίγο πιο τζιποειδές να γεμίσουν οι θόλοι και δεύτερον στις μεγάλες ζάντες δεν μ αρέσει που φαίνονται τα φρένα πολύ μικρά. Η εργοστασιακή ζάντα έχει διαστάσεις 6.5j x 16 με et 46 , έχω βρεί μια ζαντούλα η οποία βγαίνει σε διαστάσεις 7j x 16 με et 40 , που αν το υπολογίσεις θα βγει έξω 12.35 χιλιοστά ( θα ήθελα να είναι 20 χιλιοστά αλλά δεν βρίσκω ζάντα ). Σας βάζω μια φώτο που βρήκα αυτή την ζάντα με αυτές τις διαστάσεις και με το χρώμα που μ αρέσει πάνω σε mx5 και μια φώτο από ένα asx πως θα μου άρεσε να γίνει, για πείτε καμιά γνώμη ρε παίδες.

ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Jr3_1610

ΖΑΝΤΕΣ στο ASX 12310

2ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Παρ Δεκ 15, 2017 4:53 pm

klrs

klrs

[quote="minaspan"]Ανοίγω νέο θέμα γενικότερο με ζάντες, γιατί τα προηγούμενα αφορούν 18άρες. Σκέφτομαι να βάλω ζάντα στο asx με σκοπό να αγριέψει λιγάκι και να βγουν οι τροχοί λίγο έξω να δείξει. Ο βασικότερος λόγος όμως είναι ότι με τρώει ο κώλος μου Very Happy  . Θέλω επίσης , μέχρι στιγμής  Very Happy  , άνεση 16άρας και να μην αλλάξω ελαστικά, βέβαια υπολογίζω όταν τα αλλάξω σε κανα χρόνο να πάω σε μεγαλύτερο προφιλ όπως φοράνε στην Αμερική και έχετε φορέσει και μερικοί από εδώ. Τώρα στο θέμα της εμφάνισης θα μ άρεσε το στυλ της μικρής ζάντας για δύο λόγους, πρώτον να έχω μεγάλο ελαστικό να γίνει λίγο πιο τζιποειδές να γεμίσουν οι θόλοι και δεύτερον στις μεγάλες ζάντες δεν μ αρέσει που φαίνονται τα φρένα πολύ μικρά. Η εργοστασιακή ζάντα έχει διαστάσεις 6.5j x 16 με et 46 , έχω βρεί μια ζαντούλα η οποία βγαίνει σε διαστάσεις 7j x 16 με et 40 , που αν το υπολογίσεις θα βγει έξω 12.35 χιλιοστά ( θα ήθελα να είναι 20 χιλιοστά αλλά δεν βρίσκω ζάντα ). Σας βάζω μια φώτο που βρήκα αυτή την ζάντα με αυτές τις διαστάσεις και με το χρώμα που μ αρέσει πάνω σε mx5 και μια φώτο από ένα asx πως θα μου άρεσε να γίνει, για πείτε καμιά γνώμη ρε παίδες.

ασπαζομαι την τρελα σου και με το παραπανω... το αποτελεσμα ομως μπαλονι δεν ειναι για τα γουστα μου..
τουλαχιστον 16΄ 17΄ και με αγριο λαστιχο θα ειναι οκ... το μεγαλυτερο λαστιχο απο το δικο μας με χαλαει βασικα.
θα σου πω οτι εγω για αρχη περιμενω αποστατες για τις μαμα ζαντες λογο του οτι εχω και τα φρυδια και ειναι λιγο μαπα οταν το κοιτας απο μπροστα η απο πισω. μετα σιγουρα ζαντα 18' λογο του οτι ειμαι και λιγο καγκουρολεζαντας Cool

3ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Παρ Δεκ 15, 2017 7:16 pm

minaspan

minaspan

Γιάννη και γω  σε 2 χρόνια 18άρα θα θέλω  Laughing  . Προσπαθώ να φρενάρω τον εαυτό μου όμως από την 18άρα γιατί μετά θα ψάχνω φρένα και θα μπλέξω σε περιπέτειες του παρελθόντος χαχα ! Πάντως και έτσι και αλλιώς θα ναι ωραίο Wink  Από ελαστικό θα βάλω καθαρά δρόμου μιας και 95% καβαλάω άσφαλτο, οπότε δεν χαραμίζω την ασφάλεια και την άνεση για το 5% .  Θέλω αν βρεις άκρη για καλούς αποστάτες να μου πεις και μένα ( μπορεί να χρειαστώ από 8-10 χιλιοστά ). Επίσης είμαι σε σκέψη να παραγγείλω τα φρυδάκια σου (με σκοπό να τα βάψω μαζί με τα μασπιέ ), αλλά επειδή δεν τα έχω δει από κοντά, κατά πόσο διαφέρουν από τα εργοστασιακά? Μπορείς να φτιάξεις ένα τοπικ όταν βρεις χρόνο καθαρά με αυτό το θέμα ? Με κοντινές φωτογραφίες ? Αλλιώς μου στέλνεις στο viber cheers

4ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Παρ Δεκ 15, 2017 8:53 pm

klrs

klrs

minaspan έγραψε:Γιάννη και γω  σε 2 χρόνια 18άρα θα θέλω  Laughing  . Προσπαθώ να φρενάρω τον εαυτό μου όμως από την 18άρα γιατί μετά θα ψάχνω φρένα και θα μπλέξω σε περιπέτειες του παρελθόντος χαχα ! Πάντως και έτσι και αλλιώς θα ναι ωραίο Wink  Από ελαστικό θα βάλω καθαρά δρόμου μιας και 95% καβαλάω άσφαλτο, οπότε δεν χαραμίζω την ασφάλεια και την άνεση για το 5% .  Θέλω αν βρεις άκρη για καλούς αποστάτες να μου πεις και μένα ( μπορεί να χρειαστώ από 8-10 χιλιοστά ). Επίσης είμαι σε σκέψη να παραγγείλω τα φρυδάκια σου (με σκοπό να τα βάψω μαζί με τα μασπιέ ), αλλά επειδή δεν τα έχω δει από κοντά, κατά πόσο διαφέρουν από τα εργοστασιακά? Μπορείς να φτιάξεις ένα τοπικ όταν βρεις χρόνο καθαρά με αυτό το θέμα ? Με κοντινές φωτογραφίες ? Αλλιώς μου στέλνεις στο viber cheers


ναι σε ολα! Very Happy Very Happy Very Happy

υγ. λαστιχα νομιζω ειναι τα περισσοτερα 50% χωμα ασφαλτο στα νουμερα μας ...suv. εγω παω για μεγαλυτερο αποστατη λογο του φρυδιου το οποιο ειναι 2 ποντοι extra αλλα θα τα πουμε πιο αναλυτικα στο τοπικ.

5ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Παρ Δεκ 15, 2017 11:05 pm

minaspan

minaspan

Ψαξτο καλά γιατί μπορεί να χρειαστείς μεγαλύτερα μπουζονια με μεγάλους αποστατες. Πρόσεξε τα μπουλόνια σου να παίρνουν όσες βόλτες πρέπει και όχι ότι σου πει ο λαστιχας, περιμενουμε φωτοοοοο Twisted Evil

6ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Κυρ Δεκ 17, 2017 11:59 pm

SamAir77

SamAir77

παιδια σε οτι κανετε να εχετε στο νου σας οι αποστατες να εχουν αυτο το χειλακι
(ξεχασα πως το ονομαζουν) για να καθεται η ζαντα αλλιως 99% θα εχετε τρεμουλο στο τιμονι σε καποιες ταχυτητες. εχω δοκιμασει αποστατες 10χιλ χωρις χειλακι και στα 120 δεν μου αρεσε. βεβαια με τις 18αρες γινεται ακομα πιο αισθητο και γι'αυτο τους εβγαλα.

Παντος αν ειναι να παει καποιος σε 18αρες , παει απο τωρα , βαζει και offset και αργοτερα φρενα και τελος.
λεω αν.
ποιος ο λογος για διπλά εξοδα???

η διασταση των φρενων κλπ με ειχει προβληματησει και μενα αλλα αφου φρεναρει καλα , το ξεχασα.

το μπαλονιασμα στα λαστιχα ειναι σιγουρα καλυτερα απο τη μαμα διασταση αλλα ταιριαζει σε πιο τζιποκατασταση, νοχελικα και τετραγωνα οχηματα.
το δικο μας ειναι ειναι πιο σβελτο ,φινετσατο και αεροδυναμικο!!!

ολα ομως ειναι σχετικα και αφορουν το γουστο του καθενος,
τα υπολοιπα ειναι "κουβεντες καφενειου" για να γουσταρουμε!!!

καλη χρονια σε ολους και καλους πειραματισμους!!!!!

https://www.youtube.com/channel/UCmEQJ-bfo5FvfeJxjUAc8bQ

7ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Δευ Δεκ 18, 2017 12:20 am

klrs

klrs

SamAir77 έγραψε:παιδια σε οτι κανετε να εχετε στο νου σας οι αποστατες να εχουν αυτο το χειλακι
(ξεχασα πως το ονομαζουν) για να καθεται η ζαντα αλλιως 99% θα εχετε τρεμουλο στο τιμονι σε καποιες ταχυτητες. εχω δοκιμασει αποστατες 10χιλ χωρις χειλακι και στα 120 δεν μου αρεσε. βεβαια με τις 18αρες γινεται ακομα πιο αισθητο και γι'αυτο τους εβγαλα.

Παντος αν ειναι να παει καποιος σε 18αρες , παει απο τωρα , βαζει και offset και αργοτερα φρενα και τελος.
λεω αν.
ποιος ο λογος για διπλά εξοδα???

η διασταση των φρενων κλπ με ειχει προβληματησει και μενα αλλα αφου φρεναρει καλα , το ξεχασα.

το μπαλονιασμα στα λαστιχα ειναι σιγουρα καλυτερα απο τη μαμα διασταση αλλα ταιριαζει σε πιο τζιποκατασταση, νοχελικα και τετραγωνα οχηματα.
το δικο μας ειναι ειναι πιο σβελτο ,φινετσατο και αεροδυναμικο!!!

ολα ομως ειναι σχετικα και αφορουν το γουστο του καθενος,
τα υπολοιπα ειναι "κουβεντες καφενειου" για να γουσταρουμε!!!

καλη χρονια σε ολους και καλους πειραματισμους!!!!!


καλησπερα sam! το hub λες αν δεν κανω λαθος.
το εγκαταλειπω εστω για την ωρα το θεμα αποστατες... ηταν μια σκεψη για γρηγορη λυση εμφανισης μεχρι να καταληξω στο θεμα ζαντα. εκανα μελετη οσο αφορα το οφσετ.
το αυτοκινητο το δικο μου απο τη στιγμη που εβαλα τα φρυδακια στους τροχους πρεπει να φυγει απο το οφσετ 45 και να παει στο 38 οπως και στην εκδοση intense plus. τοτε θα υπαρχει ομοιομορφια με τα φρυδακια και με την 18αρα θα ολοκληρωθει το πακετο.
οσο τωρα για την ζαντα του δικου σου θα βελτιωνε λιγο την κατασταση αλλα παλι θελει προσθηκη περιπου 10mm για να ερθει στα ισια του οποτε παλι παμε στην προσθηκη.
κοιταω λοιπον μηπως βρω απο εξωτερικο μερια να φερω την ζαντα του intense plus που ειναι 7.0χ18 με 38 offset, μιας και εδω ελλαδα πιο ευκολα βλεπω α πιασω τζοκερ. σε λιγους μηνες ισως πιο ευκολα αλλα τωρα αδυνατον.

8ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Δευ Δεκ 18, 2017 12:25 am

klrs

klrs

minaspan έγραψε:Ψαξτο καλά γιατί μπορεί να χρειαστείς μεγαλύτερα μπουζονια με μεγάλους αποστατες. Πρόσεξε τα μπουλόνια σου να παίρνουν όσες βόλτες πρέπει και όχι ότι σου πει ο λαστιχας, περιμενουμε φωτοοοοο Twisted Evil


Μηνα τα παξιμαδια ηρθαν και ειναι πιο μεγαλα σε βαθος απο τα δικα μας και ειναι οκ αλλα μετανιωσα για το ολο εγχειρημα της προσθηκης μιας και ειναι προχειρη λυση. τα πραγματα τα εχω, ισως το επιχειρισω αργοτερα. η αληθεια ειναι πως ειμαι μπερδεμενος

9ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Δευ Δεκ 18, 2017 12:21 pm

SamAir77

SamAir77

klrs έγραψε:
minaspan έγραψε:Ψαξτο καλά γιατί μπορεί να χρειαστείς μεγαλύτερα μπουζονια με μεγάλους αποστατες. Πρόσεξε τα μπουλόνια σου να παίρνουν όσες βόλτες πρέπει και όχι ότι σου πει ο λαστιχας, περιμενουμε φωτοοοοο Twisted Evil


Μηνα τα παξιμαδια ηρθαν και ειναι πιο μεγαλα σε βαθος απο τα δικα μας και ειναι οκ αλλα μετανιωσα για το ολο εγχειρημα της προσθηκης μιας και ειναι προχειρη λυση. τα πραγματα τα εχω, ισως το επιχειρισω αργοτερα. η αληθεια ειναι πως ειμαι μπερδεμενος

ποσο πουλας τα μπουλονια λοιπον? Laughing

https://www.youtube.com/channel/UCmEQJ-bfo5FvfeJxjUAc8bQ

10ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Δευ Δεκ 18, 2017 2:13 pm

klrs

klrs

SamAir77 έγραψε:
klrs έγραψε:
minaspan έγραψε:Ψαξτο καλά γιατί μπορεί να χρειαστείς μεγαλύτερα μπουζονια με μεγάλους αποστατες. Πρόσεξε τα μπουλόνια σου να παίρνουν όσες βόλτες πρέπει και όχι ότι σου πει ο λαστιχας, περιμενουμε φωτοοοοο Twisted Evil


Μηνα τα παξιμαδια ηρθαν και ειναι πιο μεγαλα σε βαθος απο τα δικα μας και ειναι οκ αλλα μετανιωσα για το ολο εγχειρημα της προσθηκης μιας και ειναι προχειρη λυση. τα πραγματα τα εχω, ισως το επιχειρισω αργοτερα. η αληθεια ειναι πως ειμαι μπερδεμενος

ποσο πουλας τα μπουλονια λοιπον?  Laughing


χαχαχ τι τα θες τρελε μου! ετοιμαζεις προτζεκτ παλι? πρεπει να αποφασισω τι θα κανω τελικα με τον εσωτερικο μου κοσμο για να παρω αποφασεις και για το αυτοκινητο... θα εισαι ο πρωτος να ξερεις bounce bounce

11ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Δευ Δεκ 18, 2017 2:49 pm

SamAir77

SamAir77

klrs έγραψε:
SamAir77 έγραψε:
klrs έγραψε:
minaspan έγραψε:Ψαξτο καλά γιατί μπορεί να χρειαστείς μεγαλύτερα μπουζονια με μεγάλους αποστατες. Πρόσεξε τα μπουλόνια σου να παίρνουν όσες βόλτες πρέπει και όχι ότι σου πει ο λαστιχας, περιμενουμε φωτοοοοο Twisted Evil


Μηνα τα παξιμαδια ηρθαν και ειναι πιο μεγαλα σε βαθος απο τα δικα μας και ειναι οκ αλλα μετανιωσα για το ολο εγχειρημα της προσθηκης μιας και ειναι προχειρη λυση. τα πραγματα τα εχω, ισως το επιχειρισω αργοτερα. η αληθεια ειναι πως ειμαι μπερδεμενος

ποσο πουλας τα μπουλονια λοιπον?  Laughing


χαχαχ τι τα θες τρελε μου! ετοιμαζεις προτζεκτ παλι? πρεπει να αποφασισω τι θα κανω τελικα με τον εσωτερικο μου κοσμο για να παρω αποφασεις και για το αυτοκινητο... θα εισαι ο πρωτος να ξερεις bounce bounce

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!
ισως εβαζα αποστατες με hub που βρηκα στο ebay. δεν ηξερα για τα μεγαλα μπουλονια ομως και να που με διαφωτησες Idea !!!
αν δεν τα πουλας , στειλε λινκ, θενκσ

https://www.youtube.com/channel/UCmEQJ-bfo5FvfeJxjUAc8bQ

12ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Δευ Δεκ 18, 2017 4:22 pm

minaspan

minaspan

Η κατάσταση είναι μπέρδεμα, η 18 αρα θα του πηγαίνει πολύ όπως γράφει κ ο Sam. Τώρα με τους αποστάτες τι να πω, ή  τους δίνεις καινούριους για να μην χάσουν την αξία τους ή αν δεν έχεις τέτοιο θεμα , τους περνάς πάνω δοκιμαστικά να σου φύγει η καψα. Κ γω δεν ξέρω τι να κάνω με τις παλιοζαντες 16? 17? 18? 19? 20? Χαχαχα. Όλες μ αρεσουν

13ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Τρι Ιαν 09, 2018 5:13 pm

minaspan

minaspan

Ποια από τις δύο θα βάζατε στο asx σας? Και οι δύο είναι από evolution x . 18*8.5 at 38 . Οι bbs ειναι σφυριλατες  και πιο ελαφριές. Στη Τρίτη φωτο είναι ζάντες από mazda rx8 18×8 et 50 ( χρειάζονται αποστάτες).
ΖΑΝΤΕΣ στο ASX 26731712

ΖΑΝΤΕΣ στο ASX 26220212

ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Photo12

14ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Τρι Ιαν 09, 2018 5:27 pm

minaspan

minaspan

ΖΑΝΤΕΣ στο ASX 25994510

ΖΑΝΤΕΣ στο ASX 23915610

15ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Τρι Ιαν 09, 2018 6:59 pm

klrs

klrs

minaspan έγραψε:ΖΑΝΤΕΣ στο ASX 25994510

ΖΑΝΤΕΣ στο ASX 23915610


Ζαντα

ενα μεγαλο προβλημα

εχω καψει τα κυτταρα μου Μηνα να κοιταω ζαντες.

του rx8 την ειχα σκεφτει αλλα την εχω αποκλεισει λογο offset. η bbs μου αρεσει πολυ σαν ζαντα αλλα δεν ξερω κατα ποσο παει σε suv. του evo ειναι μια σιγουρη εμφανισιακα λυση,του παει αλλα δεν το απογειωνει κατ εμε. εμενα προσωπικα θα μου αρεσε και μια αραχνη διαμανταρισμενη...

ΥΓ. να υποθεσω οτι τις 2 πρωτες τις εχεις προικα απο προηγουμενα παθη ε?? bounce bounce

16ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Τρι Ιαν 09, 2018 7:57 pm

minaspan

minaspan

klrs έγραψε:

ΥΓ. να υποθεσω οτι τις 2 πρωτες τις εχεις προικα απο προηγουμενα παθη ε?? bounce bounce

Που το κατάλαβες ?? Razz Very Happy  

klrs έγραψε:

του rx8 την ειχα σκεφτει αλλα την εχω αποκλεισει λογο offset.

Αυτή η παλιόζαντα μπορεί να είναι λίγο κλασσικούρα αλλά έχει πολύ ωραίο κύλημα !!!! ίσως να είναι η πρώτη που θα δοκιμάσω αν πάω σε 18άρα όταν έρθει η ώρα των ελαστικών, μιας και φοράω ήδη αποστάτες

klrs έγραψε:
δεν το απογειωνει κατ εμε.
Την απογείωση εγώ την έχω διαγράψει  Rolling Eyes

klrs έγραψε:
η bbs μου αρεσει πολυ σαν ζαντα αλλα δεν ξερω κατα ποσο παει σε suv
Μια εικόνα χίλιες λέξεις

ΖΑΝΤΕΣ στο ASX 111

klrs έγραψε:
εμενα προσωπικα θα μου αρεσε και μια αραχνη διαμανταρισμενη...

Κάτι τέτοιο? :

ΖΑΝΤΕΣ στο ASX 312



Και ακόμα μία enkei :

ΖΑΝΤΕΣ στο ASX 212

17ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Τρι Ιαν 09, 2018 8:40 pm

klrs

klrs

minaspan έγραψε:
klrs έγραψε:

ΥΓ. να υποθεσω οτι τις 2 πρωτες τις εχεις προικα απο προηγουμενα παθη ε?? bounce bounce

Που το κατάλαβες ?? Razz Very Happy  

klrs έγραψε:

του rx8 την ειχα σκεφτει αλλα την εχω αποκλεισει λογο offset.

Αυτή η παλιόζαντα μπορεί να είναι λίγο κλασσικούρα αλλά έχει πολύ ωραίο κύλημα !!!! ίσως να είναι η πρώτη που θα δοκιμάσω αν πάω σε 18άρα όταν έρθει η ώρα των ελαστικών, μιας και φοράω ήδη αποστάτες

klrs έγραψε:
δεν το απογειωνει κατ εμε.
Την απογείωση εγώ την έχω διαγράψει  Rolling Eyes

klrs έγραψε:
η bbs μου αρεσει πολυ σαν ζαντα αλλα δεν ξερω κατα ποσο παει σε suv
Μια εικόνα χίλιες λέξεις

ΖΑΝΤΕΣ στο ASX 111

klrs έγραψε:
εμενα προσωπικα θα μου αρεσε και μια αραχνη διαμανταρισμενη...

Κάτι τέτοιο? :

ΖΑΝΤΕΣ στο ASX 312



Και ακόμα μία enkei :

ΖΑΝΤΕΣ στο ASX 212
τελικά η bbs δεν του πάει.. Η αράχνη κάτι λέει αλλά έχω στο μυαλό μου κάτι πιο σύνθετο όπως του intens plus panorama

18ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Τρι Ιαν 09, 2018 10:51 pm

minaspan

minaspan

Οι εργοστασιακές θα ειναι πάντα ωραίες!

19ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Ζάντες στο ASX Κυρ Φεβ 25, 2018 10:33 am

patsi

patsi

minaspan έγραψε:Οι εργοστασιακές θα ειναι πάντα ωραίες!

Πού μπορώ να βρω τις ζάντες που φοράει το νέο μοντέλο εκτός από την αντιπροσωπεία γιατί εκεί μου ζητήσανε 1500 €
Αυτές εννοώ

ΖΑΝΤΕΣ στο ASX 20180214

20ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Κυρ Φεβ 25, 2018 12:14 pm

klrs

klrs

patsi έγραψε:
minaspan έγραψε:Οι εργοστασιακές θα ειναι πάντα ωραίες!

Πού μπορώ να βρω τις ζάντες που φοράει το νέο μοντέλο εκτός από την αντιπροσωπεία γιατί εκεί μου ζητήσανε 1500 €
Αυτές εννοώ

ΖΑΝΤΕΣ στο ASX 20180214

Μόνο εξωτερικό... τις ψάχνω και γω αλλά είναι πολύ νωρίς για used. Μιας και έχει λίγο καιρό στην κυκλοφορία. Έχει πολλές σε Αυστραλία bounce rabbit

21ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Κυρ Φεβ 25, 2018 12:35 pm

thanos_67

thanos_67

klrs έγραψε:
patsi έγραψε:
minaspan έγραψε:Οι εργοστασιακές θα ειναι πάντα ωραίες!

Πού μπορώ να βρω τις ζάντες που φοράει το νέο μοντέλο εκτός από την αντιπροσωπεία γιατί εκεί μου ζητήσανε 1500 €
Αυτές εννοώ

ΖΑΝΤΕΣ στο ASX 20180214

Μόνο εξωτερικό... τις ψάχνω και γω αλλά είναι πολύ νωρίς για used. Μιας και έχει λίγο καιρό στην κυκλοφορία.  Έχει πολλές σε Αυστραλία bounce rabbit
χαχα..μπειτε στην σειρα...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ παιδες......εχω φαει ολα τα site μπας και τις φερω απο εξω αλλα.....ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ.....ηττα μεγαλη..

22ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Κυρ Φεβ 25, 2018 12:42 pm

klrs

klrs

thanos_67 έγραψε:
klrs έγραψε:
patsi έγραψε:
minaspan έγραψε:Οι εργοστασιακές θα ειναι πάντα ωραίες!

Πού μπορώ να βρω τις ζάντες που φοράει το νέο μοντέλο εκτός από την αντιπροσωπεία γιατί εκεί μου ζητήσανε 1500 €
Αυτές εννοώ

ΖΑΝΤΕΣ στο ASX 20180214

Μόνο εξωτερικό... τις ψάχνω και γω αλλά είναι πολύ νωρίς για used. Μιας και έχει λίγο καιρό στην κυκλοφορία.  Έχει πολλές σε Αυστραλία bounce rabbit
χαχα..μπειτε στην σειρα...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ παιδες......εχω φαει ολα τα site μπας και τις φερω απο εξω αλλα.....ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ.....ηττα μεγαλη..

Έχω λινκ να σου στείλω αλλά δε συμφέρει.. και από Ιαπωνία υπάρχουν. Αλλά θα φτάσουν ποτε;

23ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Κυρ Φεβ 25, 2018 2:35 pm

patsi

patsi

Στείλε το λινκ και βλέπουμε

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it

24ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Κυρ Φεβ 25, 2018 3:01 pm

klrs

klrs

patsi έγραψε:Στείλε το λινκ και βλέπουμε

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it


http://www.ebay.com.au/itm/4x-GENUINE-MITSUBISHI-ASX-2016-18-WHEELS-BRIDGESTONE-TYRES-SUITS-ALL-ASX/232222678390?hash=item36118cdd76:g:ZdoAAOSwnHZYj0iw

για δες εδω... αλλα πρεπει να μιλησεις μαζι του.

25ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Empty Απ: ΖΑΝΤΕΣ στο ASX Κυρ Φεβ 25, 2018 3:07 pm

klrs

klrs

klrs έγραψε:
patsi έγραψε:Στείλε το λινκ και βλέπουμε

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it


http://www.ebay.com.au/itm/4x-GENUINE-MITSUBISHI-ASX-2016-18-WHEELS-BRIDGESTONE-TYRES-SUITS-ALL-ASX/232222678390?hash=item36118cdd76:g:ZdoAAOSwnHZYj0iw

για δες εδω... αλλα πρεπει να μιλησεις μαζι του.


https://www.gumtree.com.au/s-ad/pallara/wheels-tyres-rims/1-set-of-4-mitsubishi-outlander-asx-tyres/1176254316

δες και εδω

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης