Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Συζητήσεις γιά προβλήματα

+2
giler84
sotiraros
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Συζητήσεις γιά προβλήματα Empty Συζητήσεις γιά προβλήματα Τετ Απρ 30, 2014 6:52 pm

sotiraros

sotiraros

Παιδιά γειά σας. Δέν νομίζω να είναι η ιδέα μου αλλά μήπως είμαστε το μοναδικό forum για αυτοκίνητα που γράφει μόνο γιά προβλήματα;

giler84

giler84

Αφου δεν εχετε διαθεση να γραψετε για τιποτα αλλο!  Twisted Evil 
Πρεπει να γινουμε λιγο πιο ενεργα τα μελη (αποψη μου ....)

SamAir77

SamAir77

μονο οι βολτες στα βουνα θα μας σωσουν

https://www.youtube.com/channel/UCmEQJ-bfo5FvfeJxjUAc8bQ

Λαμπρος bren

Λαμπρος bren

sotiraros έγραψε:Παιδιά γειά σας. Δέν νομίζω να είναι η ιδέα μου αλλά μήπως είμαστε το μοναδικό forum για αυτοκίνητα που γράφει μόνο γιά προβλήματα;

εχεις ενα δικιο...θα συμφωνησω και με τον giler οτι δεν ειμαστε και πολυ ενεργα μελη.αν εχετε καποιο θεμα για συζητηση ανοιξτε!!!

https://www.facebook.com/labros.mivec

5Συζητήσεις γιά προβλήματα Empty Προβλημα με το ραδιοφωνο Σαβ Ιαν 31, 2015 9:32 am

calexicool



Καλημερα σε ολους.Εχω την εντυπωση οτι το ραδιοφωνο του Mitsubishi ASX δεν συντονιζει καθολου καλα στην αναζητηση των ραδιοφωνικων σταθμων.Ειναι ιδεα μου ή αντιμετωπιζουν και αλλοι το ιδιο προβλημα?Οταν κανω αναζητηση των σταθμων θα μου βρει 4-5 σταθμους απο ολους τους διαθεσιμους!Μηπως ειναι θεμα κεραιας?

bilakos1984



μεχρι στιγμης κανενα προβλημα δεν εχω το αμαξι το εχω 1,5 χρονο δεν εχει κανει κιχ μονο καποια μικρα τριξιματα απο τα διακοσμιτικα νικελ στο στροφομετρο που το έλυσα κατα τα αλλα το αμαξι ειναι μια χαρα

7Συζητήσεις γιά προβλήματα Empty Συντονισμος ραδιοφωνου Κυρ Φεβ 01, 2015 10:16 am

calexicool



Ενταξει τελικα,κανενα προβλημα με το ραδιοφωνο!Καποιο ελαττωμα στην κεραια υπηρχε,μολις την αντικατεστησα λειτουργει αψογα!Ευχαριστω παντως για την αμεση απαντηση!

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης