Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ποιο απο τα 2

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ποιο απο τα 2 Empty ποιο απο τα 2 Δευ Οκτ 21, 2013 12:06 am

vasilis78



Πριν 3μηνες μου εκλεψαν το asx1.8d4x4,πριν λιγο μερες αποζυμιωθηκα απο την ασφ.ευτυχως ολο το ποσο πλιν πινακιδες και τελη.τωρα σκεφτομαι για το ιδιο αλλα βγαινει facelifτ και δεν μου αρεσει και πριν λιγες μερες εκανα test drive την νεα bmwσειρα 3,316i βενζινη τουρμπισιο πλεον 136 αλογα και οικονομικο οσο το asx στα 27.000€ μου το αφηνουν με ποιο πλουσιο εξοπλισμο εκθεσιακο κτλπ.αυτα τα 2 λοιπον αξιζουν αυτη τη στιγμη στην αγορα για μενα διαφορετικα αυτοκ. μεν αλλα....(πριν το asx οδηγουσα 320ε46) ειμαι ακριβως στη μεση ποιο να επιλεξω???Υ.Γ. εχω παρει τα αντικλεπτικα μου μετρα πλεον

2ποιο απο τα 2 Empty Απ: ποιο απο τα 2 Δευ Οκτ 21, 2013 8:00 am

BiL



Δύσκολη απάντηση, δυο διαφορετικοί κόσμοι το ένα αυτοκίνητο από το άλλο, νομίζω ότι εδώ ταιριάζει το follow your heart.

3ποιο απο τα 2 Empty Απ: ποιο απο τα 2 Δευ Οκτ 21, 2013 2:58 pm

giler84

giler84

Αν και ειναι αυτοκινητα τελειως διαφορετικα θα παρεις αυτο που σε καλυπτει. Εγω ειχα peugeot 1.6τ (κινητηρας bmw) δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε ... το θελει το συνεργειο του , εκτος αυτου θα πας σε ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ????? Evil or Very Mad Crying or Very sad  ποσο μαλλον απο πετρελαιο σε βενζινη... ( ολη η Ευρωπη πετρελαιο αγοραζει...)

4ποιο απο τα 2 Empty Απ: ποιο απο τα 2 Δευ Οκτ 21, 2013 3:32 pm

vasilis78



συμφωνω μαζι σου αλλα πλεον δεν το βγαζουν το (παλιο) και το facelift ειναι ασχημο ρε φιλε ποιο πολυ και απο qaskai,ολο το καιρο εψαχνα για μεταχειρησμενο εστω,βτηκα καλες περιπτωσις απο γερμανια (εχω καλες ακριες)25-26.000€ με 55000 χλμ το λιγοτερο φουλ εξτρα αλλα για μετ/νο τοσα δεν δινω,οσο για την βενζινη εχεις 1000δικια απο χωρους ανεση λιγο καλυτερα απο asx

5ποιο απο τα 2 Empty Απ: ποιο απο τα 2 Δευ Οκτ 21, 2013 7:38 pm

giler84

giler84

Θα ερθει κ το crv 1.6d δεν το σκεφτεσαι? Οπως και το volvo v40 cross country?

6ποιο απο τα 2 Empty Απ: ποιο απο τα 2 Δευ Οκτ 21, 2013 7:52 pm

vasilis78



Πριν 1μηνα το ειδα στο σαρακακη (βενζινη ηταν 2λιτρο)θαρθει και d1.6 μου ειπαν αλλα δεν κανει μου ειπε ο πωλητης και το πιστευω λογο ογκου και επιδοσεων καμια σχεση με το asx και τιμη περιπου 24000€

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης