Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πρόταση για καθαρά καύσιμα

+3
SirNik
Admin
cubapete
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Πρόταση για καθαρά καύσιμα Empty Πρόταση για καθαρά καύσιμα Τετ Αυγ 31, 2011 4:38 pm

cubapete



Ακόμα δεν το έχω παραλάβει το αυτοκίνητο (Οκτώβριο με το καλό) αλλά καλύτερα να είμαι έτοιμος οπότε θα ήθελα την γνώμη σας για κάποιο εγγυημένο πρατήριο για πετρέλαιο στην ανατολική θεσσαλονίκη. Μην το ταίσω σαβούρα το αμαξάκι μου

Admin

Admin
Admin

Δεν ξέρω συγκεκριμένα για Ανατολική Θεσσαλονίκη, πάντως εγώ βάζω μόνο shell, το απλό τώρα και το ενισχυμένο πετρέλαιο το χειμώνα, για να μην παγώνει.

https://mitsubishiasx.forumgreek.com

SirNik



cubapete έγραψε:Ακόμα δεν το έχω παραλάβει το αυτοκίνητο (Οκτώβριο με το καλό) αλλά καλύτερα να είμαι έτοιμος οπότε θα ήθελα την γνώμη σας για κάποιο εγγυημένο πρατήριο για πετρέλαιο στην ανατολική θεσσαλονίκη. Μην το ταίσω σαβούρα το αμαξάκι μου

πολύ καλές τιμές έχει η shell μετά την διασταύρωση της θερμης στο δρόμο Θερμης - Πολυγύρου. Για τιμές να συμβουλεύεσαι και το σάιτ:

vrisko.gr/times-kafsimon-venzinadika

cubapete




να σαι καλά φίλε SirNik, Θέρμη μένω και βολεύει πολύ. Αρκεί όμως να είναι και καθαρά τα καύσιμα!!!!

okyalos



Γεια σας , και καλώς σας βρήκα.

Γενικά με το θέμα των πρατηρίων, θα ήθελα να μας πει κάποιος για "Καλά" πρατήρια στην Αθήνα (ειδικά νότια και Παλλήνη αν ξέρετε).
Δεν ξέρω πως μπορούμε να αλληλοενημερωνόμαστε σχετικά.

georgeCM

georgeCM

okyalos έγραψε:Γεια σας , και καλώς σας βρήκα.

Γενικά με το θέμα των πρατηρίων, θα ήθελα να μας πει κάποιος για "Καλά" πρατήρια στην Αθήνα (ειδικά νότια και Παλλήνη αν ξέρετε).
Δεν ξέρω πως μπορούμε να αλληλοενημερωνόμαστε σχετικά.


Καλώς όρισες στο forum. Δύσκολο το θέμα που βάζεις, αφού το καλό είναι σχετικό και συνήθως δεν αντιλαμβάνεσαι άμεσα αν ένα πρατήριο/ πρατηριούχος δεν παρέχει σωστό καύσιμο ή και σωστή ποσότητα. Υπό αυτήν την έννοια ίσως έχει ενδιαφέρον η λίστα με τα πρατήρια που έχουν "πιαστεί να νοθεύουν" ως πρόταση προς αποφυγή: http://www.protothema.gr/files/1/2011/%CE%BD%CE%BF%CE%B8%CE%B5%CF%85%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%B1%20%CE%BA%CE%B1%CF%8D%CF%83%CE%B9%CE%BC%CE%B1.pdf

Προσωπικά, λόγω μακροχρόνιας εμπειρίας με το 3ο αυτοκίνητο ήδη στην κατοχή μου και άπειρους ανεφοδιασμούς, εμπιστεύομαι την ΕΚΟ που είναι στην Κλεισθένους 55 στον Γέρακα, αν και με βγάζει λίγο έξω από την διαδρομή μου. Επειδή οι τιμές είναι ίδιες σε όλα τα πρατήρια της οδού, λέω μετά βεβαιότητας ότι κάποια από αυτά παίζουν με τις ποσότητες.

greco

greco

Γεια σας
Μια και εγώ είμαι από τα Ν. προάστια καλά λόγια εχω ακούσει για το βενζ. τέρμα Ιασονιδου, απ το παλιο αεροδρόμιο ευθεία πανω , σύσταση από ταξιτζή για καθαρο πετρέλαιο . Μάλλον αυτους πρεπει να ρωτάμε γιατι εχουν πολυετή εμπειρία… και το ψαχνουν.
Το Οκυαλος από πού προέρχεται ?

Admin

Admin
Admin

Κι εγώ απο ΕΚΟ βάζω πλέον. Μέχρι τώρα όλα καλά.
Και μου έχει δώσει την εντύπωση ότι έχει και καλύτερη απόδοση σε χιλιόμετρα.

https://mitsubishiasx.forumgreek.com

P-P



Γνωρίζει κανείς κάποιο αξιόπιστο πρατήριο για πετρέλαιο κίνησης στη δυτική Θεσσαλονίκη;

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης