Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μπαρες οροφης

+10
spirosk1
SamAir77
snowlover
XMAX
georgeCM
nik_dim
kwon
xsilliga
Admin
giler84
14 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51Μπαρες οροφης - Σελίδα 3 Empty Απ: Μπαρες οροφης Τρι Αυγ 21, 2018 4:47 pm

patsi

patsi


Τέτοιου στυλ θέλω να βάλω κι εγώ, αλλά επειδή το καλοκαίρι βάζω μπαγκαζιέρα για τις διακοπές θα ήθελα να δω αν τις έχει βάλει κάποιος άλλος ο οποίος φορτώνει πράγματα για να μου πει αν αντεχουν.

52Μπαρες οροφης - Σελίδα 3 Empty Απ: Μπαρες οροφης Τρι Αυγ 21, 2018 10:05 pm

klrs

klrs

patsi έγραψε:

Τέτοιου στυλ θέλω να βάλω κι εγώ, αλλά επειδή το καλοκαίρι βάζω μπαγκαζιέρα για τις διακοπές θα ήθελα να δω αν τις έχει βάλει κάποιος άλλος ο οποίος φορτώνει πράγματα για να μου πει αν αντεχουν.


οι μπαρες αυτες ειναι μονο για μοστρα. μοιαζουν με τις εργοστασιακες εξωτερικα στο 99%. η διαφορα τους ειναι οτι δεν βιδωνουν στο αυτοκινητο με τετοιο τροπο ωστε να μπορουν να κρατησουν με ασφαλεια τις καθετες μπαρες που θα τοποθετησεις την μπαγκαζιερα. δεν κινδυνευουν να φυγουν στο δρομο ουτε θα εχεις προβληματα γιατι δεν επεμβαινεις στο αυτοκινητο. αλλα δεν ειναι για φορτωμα. οι εργοστασιακες ιδιου τυπου ειναι. αν δεις εχει τεσσερα λαμακια , ενα για καθε γωνια. αυτα πανε και τσερκωνουν στον νεροχυτη αφου βγαλεις ολο το πλαστικο κατα μηκος καπακι. δεν βιδωνουν στο αυτοκινητο.

53Μπαρες οροφης - Σελίδα 3 Empty Απ: Μπαρες οροφης Τρι Αυγ 21, 2018 10:21 pm

patsi

patsi

klrs έγραψε:
patsi έγραψε:

Τέτοιου στυλ θέλω να βάλω κι εγώ, αλλά επειδή το καλοκαίρι βάζω μπαγκαζιέρα για τις διακοπές θα ήθελα να δω αν τις έχει βάλει κάποιος άλλος ο οποίος φορτώνει πράγματα για να μου πει αν αντεχουν.


οι μπαρες αυτες ειναι μονο για μοστρα. μοιαζουν με τις εργοστασιακες εξωτερικα στο 99%. η διαφορα τους ειναι οτι δεν βιδωνουν στο αυτοκινητο με τετοιο τροπο ωστε να μπορουν να κρατησουν με ασφαλεια τις καθετες μπαρες που θα τοποθετησεις την μπαγκαζιερα. δεν κινδυνευουν να φυγουν στο δρομο ουτε θα εχεις προβληματα γιατι δεν επεμβαινεις στο αυτοκινητο. αλλα δεν ειναι για φορτωμα. οι εργοστασιακες ιδιου τυπου ειναι. αν δεις εχει τεσσερα λαμακια , ενα για καθε γωνια. αυτα πανε και τσερκωνουν στον νεροχυτη αφου βγαλεις ολο το πλαστικο κατα μηκος καπακι. δεν βιδωνουν στο αυτοκινητο.

Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση, απλά οι εργοστασιακές εχουν περίπου 1300€...

54Μπαρες οροφης - Σελίδα 3 Empty Απ: Μπαρες οροφης Τρι Αυγ 21, 2018 11:40 pm

klrs

klrs

patsi έγραψε:
klrs έγραψε:
patsi έγραψε:

Τέτοιου στυλ θέλω να βάλω κι εγώ, αλλά επειδή το καλοκαίρι βάζω μπαγκαζιέρα για τις διακοπές θα ήθελα να δω αν τις έχει βάλει κάποιος άλλος ο οποίος φορτώνει πράγματα για να μου πει αν αντεχουν.


οι μπαρες αυτες ειναι μονο για μοστρα. μοιαζουν με τις εργοστασιακες εξωτερικα στο 99%. η διαφορα τους ειναι οτι δεν βιδωνουν στο αυτοκινητο με τετοιο τροπο ωστε να μπορουν να κρατησουν με ασφαλεια τις καθετες μπαρες που θα τοποθετησεις την μπαγκαζιερα. δεν κινδυνευουν να φυγουν στο δρομο ουτε θα εχεις προβληματα γιατι δεν επεμβαινεις στο αυτοκινητο. αλλα δεν ειναι για φορτωμα. οι εργοστασιακες ιδιου τυπου ειναι. αν δεις εχει τεσσερα λαμακια , ενα για καθε γωνια. αυτα πανε και τσερκωνουν στον νεροχυτη αφου βγαλεις ολο το πλαστικο κατα μηκος καπακι. δεν βιδωνουν στο αυτοκινητο.

Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση, απλά οι εργοστασιακές εχουν περίπου 1300€...


ναι ξερω bounce bounce

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης