Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι λέτε για Εκδρομή την Πρωτομαγιά

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

georgeCM

georgeCM

Επειδή έχουμε μείνει λίγο πίσω σε οργάνωση, τι θα λέγατε να οργανώναμε μια εκδρομούλα το ΣΚ 28 - 29 Απριλίου ή εναλλακτικά την Πρωτομαγιά?

Να προλάβουμε να βρεθούμε πριν τις εκλογές γιατί δεν μας βλέπω και πολύ καλά για μετά Laughing

Ξεκινάω με μια πρόταση για Β.Εύβοια σε συνδυασμό με κάποια προσφορά που έχω βρει στο Golden Deals: http://www.goldendeals.gr/deals/109euros-club-agia-anna-4?utm_source=SendGrid&utm_medium=email&utm_campaign=website

Έχει και δραστηριότητες για την πιτσιρικαρία!

Ακούω αντιπροτάσεις για μέρη που θα δώσουν την δυνατότητα να μοιράσουμε την απόσταση μεταξύ μας

nik_dim

nik_dim

georgeCM έγραψε:Επειδή έχουμε μείνει λίγο πίσω σε οργάνωση, τι θα λέγατε να οργανώναμε μια εκδρομούλα το ΣΚ 28 - 29 Απριλίου ή εναλλακτικά την Πρωτομαγιά?

Να προλάβουμε να βρεθούμε πριν τις εκλογές γιατί δεν μας βλέπω και πολύ καλά για μετά Laughing

Ξεκινάω με μια πρόταση για Β.Εύβοια σε συνδυασμό με κάποια προσφορά που έχω βρει στο Golden Deals: http://www.goldendeals.gr/deals/109euros-club-agia-anna-4?utm_source=SendGrid&utm_medium=email&utm_campaign=website

Έχει και δραστηριότητες για την πιτσιρικαρία!

Ακούω αντιπροτάσεις για μέρη που θα δώσουν την δυνατότητα να μοιράσουμε την απόσταση μεταξύ μας

εγω λογο επαγγελματος μπορω για καμοια μονοημερη

georgeCM

georgeCM

Αν μαζευτούμε, θα μπορούν όσοι θέλουνε να μείνουνε για ένα ή δύο βράδια, και να κανονιστεί για όσους προτιμήσουν ημερήσια βόλτα μια συνάντηση όλων μας για φαγητό ή διαδρομή π.χ την Κυριακή 29/4.

nik_dim

nik_dim

georgeCM έγραψε:Αν μαζευτούμε, θα μπορούν όσοι θέλουνε να μείνουνε για ένα ή δύο βράδια, και να κανονιστεί για όσους προτιμήσουν ημερήσια βόλτα μια συνάντηση όλων μας για φαγητό ή διαδρομή π.χ την Κυριακή 29/4.
γιατι οχι.καλη ιδεα

georgeCM

georgeCM

ΡΕ ΣΕΙΣ!

ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ? Sleep Sleep Sleep

Για ξεκουνήστε λιγάκι bounce

Admin

Admin
Admin

Αχ, έχω ένα ASX 10 μηνών και μπορώ να πάω όπου θέλω.
Έχω κι ένα ζουζούνι 19 μηνών που δεν με αφήνει να πάω πουθενά.
Να μην πω και για το κράτος που κάθε μήνα παίρνουμε λιγότερα.
Δεν ξέρω παιδιά, καλή θα ήταν μια εκδρομή αλλά δύσκολο το βλέπω.....

https://mitsubishiasx.forumgreek.com

nik_dim

nik_dim

georgeCM έγραψε:ΡΕ ΣΕΙΣ!

ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ? Sleep Sleep Sleep

Για ξεκουνήστε λιγάκι bounce
george οι δυο μας ειμαστε.λεω να βρεθουμε Λαμια για να μοιρασουμε τη διαφορα Very Happy

georgeCM

georgeCM

Admin έγραψε:Αχ, έχω ένα ASX 10 μηνών και μπορώ να πάω όπου θέλω.
Έχω κι ένα ζουζούνι 19 μηνών που δεν με αφήνει να πάω πουθενά.
Να μην πω και για το κράτος που κάθε μήνα παίρνουμε λιγότερα.
Δεν ξέρω παιδιά, καλή θα ήταν μια εκδρομή αλλά δύσκολο το βλέπω.....

Ναι, ξέχασα να πω ότι όσοι ζουζούνια κάτω από 19μιση μηνών αποκλείονται αυτομάτως Laughing

georgeCM

georgeCM

nik_dim έγραψε:
georgeCM έγραψε:ΡΕ ΣΕΙΣ!

ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ? Sleep Sleep Sleep

Για ξεκουνήστε λιγάκι bounce
george οι δυο μας ειμαστε.λεω να βρεθουμε Λαμια για να μοιρασουμε τη διαφορα Very Happy

Τι λές, η Λαμία σε συμφέρει! Να το κάνουμε Άγιο Κωνσταντίνο να είμαστε δίκαιοι Laughing

Δεν βλέπω sunny ή η κρίση είναι πολύ βαθιά, ή "πέφτει παντόφλα" lol!

johnpano

johnpano

Κι εγώ πολύ θα το ήθελα να έρθω αλλά τα μικρά ( 21 μηνών και τρισήμισι χρονών) δεν είναι για ταξίδι μονοήμερο. Και για διανυκτέρευση δεν το συζητάμε... θα μας κυνηγάει η εφορία μετά!!!
Άσε που και λόγω εκλογών δεν παίζει άδεια από τη δουλειά... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Μακάρι να κανονίσετε όσοι μπορείτε και να περάσετε καλά...

https://www.facebook.com/woodandust/

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης