Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ασφάλιση - Από το Internet ή με Ασφαλιστικό Πράκτορα;

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

MessengerASX



Η διαφορά στο κόστος είναι σημαντική (όχι πάντα).
Όμως μήπως έχουμε κάποια σημαντικά πλεονεκτήματα μέσω πράκτορα και, αν ναι, ποιά;

Toukos



Η ασφάλιση μέσω ενός καλού ασφαλιστικού σύμβουλου σε μία αξιόπιστη ασφαλιστική εταιρεία ακόμα και αν είναι λίγο ακριβότερη όταν θα φτάσει η ώρα και τον χρειαστείς θα καταλάβεις την αξία του.

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it

vassub



Εγώ, έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος από μια γνωστή εταιρία που δουλεύει αποκλειστικά μέσω ίντερνετ και με έχει καλύψει πάντα όταν τη χρειάστηκα, ενώ οι τιμές είναι απίστευτα χαμηλές σε σχέση με ό,τι άλλο έχω ψάξει. Επίσης, έχει και πολύ καλές καλύψεις στα πακέτα της, που άλλοι προσφέρουν ως έξτρα.
Δεν αναφέρω φυσικά το όνομα, για να μη θεωρηθεί διαφήμιση, αλλά σίγουρα δεν αναφέρομαι στην κλασική πολυδιαφημισμένη, από την οποία έφυγα με κακή εικόνα.
Γενικά θέλει ψάξιμο, καλό διάβασμα των όρων και να λύσεις τηλεφωνικά όλες τις απορίες και τους προβληματισμούς σου πριν αποφασίσεις να επιλέξεις μια τέτοια λύση.
Ωστόσο, η δικιά μου εμπειρία λέει ότι υπάρχουν αξιόπιστες λύσεις που μπορεί να σου εξοικονομήσουν αρκετά χρήματα.
Από την άλλη, ποτέ δεν έμεινα ιδιαίτερα ικανοποιημένος από πράκτορα, αλλά μπορεί να ήταν τυχαίο και βέβαια ήταν αρκετά παλιότερα που ήταν διαφορετική η αγορά.

SamAir77

SamAir77

hellas direct
250 ολα εκτοσ απο μικτη για ενα χρονο.
εχω κωδικο οποιος θελει.

https://www.youtube.com/channel/UCmEQJ-bfo5FvfeJxjUAc8bQ

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Παρόμοια θέματα

-

» ασφαλιση κλοπης asx

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης