Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ

+2
SamAir77
ASX 18
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Πεμ Φεβ 22, 2018 12:32 am

ASX 18

ASX 18

Καλησπέρα σε όλους.
Κατά περιόδους διαβάζω για συναντήσεις μελών , που όμως δεν πραγματοποιούνται για διαφορετικούς λόγους.Καταλαβαίνω ότι οι εποχές είναι δύσκολες και ο χρόνος περιορισμένος με επαγγελματικές και οικογενειακές υποχρεώσεις για τους περισσότερους.
Πλην όμως η συνάντηση για ένα καφέ , τουλάχιστον για τους διαμένοντες στην Αθήνα, θα μπορούσε να γίνει.
Λέω λοιπόν να κάνω την αρχή και (για την αποφυγή της ενημέρωσης της τελευταίας στιγμής) προτείνω από τώρα, συνάντηση το άλλο Σάββατο ή Κυριακή ( 3-4/3/2018 ) και ώρα 10 π.μ στο δημοτικό πάρκινγκ της Καισαριανής.
Ο χώρος είναι εύκολα προσβάσιμος ( λόγω και Αττικής Οδού ), υπάρχει αρκετός  διαθέσιμος χώρος για την παράταξη των οχημάτων και δίπλα καφετέρια για συζήτηση.
Η ημερήσια διάταξη, εκτός από την γνωριμία των μελών, θα μπορούσε επίσης να περιλαμβάνει :
1.Προτάσεις για εκδρομές - συναντήσεις και με τους φίλους από άλλα μέρη της Ελλάδος
2.Δημιουργία αναγνωριστικού του club ( αυτοκόλλητο ), καθόσον είμαστε το μοναδικό club χωρίς "ταυτότητα" ( υπάρχει άλλωστε σχετική αναφορά στο forum ).

Περιμένω συμμετοχές ή αντιπροτάσεις για ημέρα και τόπο συνάντησης .
Ας ξεκινήσουμε ρε παιδιά cheers Σιγά-σιγά έρχεται η όρεξη.

SamAir77

SamAir77

καλημερα

εγω μπορω μονο κυριακη 4/3

υπαρχει και οφ διαδρομουλα για μετα στο βουνο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

https://www.youtube.com/channel/UCmEQJ-bfo5FvfeJxjUAc8bQ

ASX 18

ASX 18

SamAir77 έγραψε:καλημερα

εγω μπορω μονο κυριακη 4/3

υπαρχει και οφ διαδρομουλα για μετα στο βουνο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Φίλε Sam εγώ είμαι μέσα .
Όσον αφορά την εκτός δρόμου, δεν μπορώ να ακολουθήσω σε πρώτη φάση γιατί το όχημα είναι ακόμα άστρωτο και επιπλέον εμπρός κίνηση. Μπορώ όμως να ακολουθήσω ως συνεπιβάτης.

SamAir77

SamAir77

ASX 18 έγραψε:
SamAir77 έγραψε:καλημερα

εγω μπορω μονο κυριακη 4/3

υπαρχει και οφ διαδρομουλα για μετα στο βουνο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Φίλε Sam εγώ είμαι μέσα .
Όσον αφορά την εκτός δρόμου, δεν μπορώ να ακολουθήσω σε πρώτη φάση γιατί το όχημα είναι ακόμα άστρωτο και επιπλέον εμπρός κίνηση. Μπορώ όμως να ακολουθήσω ως συνεπιβάτης.

OK !!

https://www.youtube.com/channel/UCmEQJ-bfo5FvfeJxjUAc8bQ

SamAir77

SamAir77

Aλλος κανεις???

https://www.youtube.com/channel/UCmEQJ-bfo5FvfeJxjUAc8bQ

klrs

klrs

SamAir77 έγραψε:Aλλος κανεις???

Εγώ θα ξέρω τελευταία στιγμή.. Είμαι κοντά μη με φοβάστε. Έρχομαι και τελευταία στιγμή. Οι πιθανότητες είναι πολλές bounce bounce

ASX 18

ASX 18

klrs έγραψε:
SamAir77 έγραψε:Aλλος κανεις???

Εγώ θα ξέρω τελευταία στιγμή..  Είμαι κοντά μη με φοβάστε. Έρχομαι και τελευταία στιγμή. Οι πιθανότητες είναι πολλές bounce bounce

Μαζευόμαστε σιγά-σιγά cheers

SamAir77

SamAir77

Χαχαχαχα δυο;;

https://www.youtube.com/channel/UCmEQJ-bfo5FvfeJxjUAc8bQ

ASX 18

ASX 18

SamAir77 έγραψε:Χαχαχαχα δυο;;

Είμαστε δυό , είμαστε τρείς , μπορεί να γίνουμε και δεκατρείς ( αρκετά αισιόδοξο ) !!!
Ποτέ δεν ξέρεις.

10ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty Απ: ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Δευ Φεβ 26, 2018 10:36 am

SamAir77

SamAir77

ASX 18 έγραψε:
SamAir77 έγραψε:Χαχαχαχα δυο;;

Είμαστε δυό , είμαστε τρείς , μπορεί να γίνουμε και δεκατρείς ( αρκετά αισιόδοξο ) !!!
Ποτέ δεν ξέρεις.


αδιανοητο!!

https://www.youtube.com/channel/UCmEQJ-bfo5FvfeJxjUAc8bQ

11ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty Απ: ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Δευ Φεβ 26, 2018 11:18 pm

georgeCM

georgeCM

Οκ για Κυριακή, θα με βόλευε 11.00.

12ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty Απ: ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Δευ Φεβ 26, 2018 11:48 pm

sallon1980

sallon1980

Θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ.Δεν γνωρίζω 100% λόγο δουλειάς.θα ξέρω μία μέρα πρίν.

13ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty Απ: ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Τρι Φεβ 27, 2018 12:00 am

ASX 18

ASX 18

georgeCM έγραψε:Οκ για Κυριακή, θα με βόλευε 11.00.

Φίλε George εγώ δεν έχω πρόβλημα. Ότι ώρα οριστεί είμαι μέσα. Το ζήτημα είναι να γίνει η μάζωξη.
Sam αρχίζω να ανεβαίνω ψυχολογικά . Μάλλον είμαι γουρλής. Να δεις που σε λίγο καιρό θα κυκλοφορούμε και με τα αυτοκόλλητα. bounce

14ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty Απ: ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Τετ Φεβ 28, 2018 12:01 am

georgeCM

georgeCM

Δυστυχώς, προέκυψε υποχρέωση και δεν μπορώ.

Θα πρότεινα να ορίσουμε μια πιο μακρινή ημερομηνία ώστε να την δουν περισσότεροι και να μαζευτούμε τουλάχιστον καμιά δεκαριά νοματαίοι...

15ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty Απ: ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Τετ Φεβ 28, 2018 11:16 am

ASX 18

ASX 18

georgeCM έγραψε:Δυστυχώς, προέκυψε υποχρέωση και δεν μπορώ.

Θα πρότεινα να ορίσουμε μια πιο μακρινή ημερομηνία ώστε να την δουν περισσότεροι και να μαζευτούμε τουλάχιστον καμιά δεκαριά νοματαίοι...


Γιώργο τα απρόοπτα πάντα θα συμβαίνουν. Παρόλα αυτά όμως, η ενημέρωση έχει γίνει από την προηγούμενη Πέμπτη. Δεν είναι οργάνωση εκδρομής που χρειάζονται ετοιμασίες και προγραμματισμοί. Ένας καφές είναι για ένα δίωρο περίπου. Απλώς πιστεύω ότι δεν ξεκουνάμε εύκολα. Sleep
Που θα πάει όμως, θα γίνει κάποια στιγμή η αρχή και άμα γλυκαθούμε ........ Laughing
Πάντως σε κάθε πρόταση εγώ τουλάχιστον είμαι μέσα, εκτός απροόπτου.

SamAir77

SamAir77

τελικα?

https://www.youtube.com/channel/UCmEQJ-bfo5FvfeJxjUAc8bQ

17ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty Απ: ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Πεμ Μαρ 01, 2018 10:13 am

ASX 18

ASX 18

SamAir77 έγραψε:τελικα?

Καλημέρα και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!
Άγγελε για εμάς τους δύο τουλάχιστον καθώς και για τα παιδιά που εξέφρασαν επιθυμία να είναι μαζί μας , αλλά θα το ξέρουν την τελευταία στιγμή, ισχύει κανονικά το ραντεβού την Κυριακή 4/3 και ώρα 10π.μ στο δημοτικό πάρκινγκ της Καισαριανής.
Όσοι πιστοί προσέλθετε .affraid

SamAir77

SamAir77

ASX 18 έγραψε:
SamAir77 έγραψε:τελικα?

Καλημέρα και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!
Άγγελε για εμάς τους δύο τουλάχιστον καθώς και για τα παιδιά που εξέφρασαν επιθυμία να είναι μαζί μας , αλλά θα το ξέρουν την τελευταία στιγμή, ισχύει κανονικά το ραντεβού την Κυριακή 4/3 και ώρα 10π.μ στο δημοτικό πάρκινγκ της Καισαριανής.
Όσοι πιστοί προσέλθετε .affraid  

παιδες δεν ειναι ευκολο για κανεναν το ξερω αλλα οταν το 90% δηλωνει "ΙΣΩΣ" τοτε καλυτερα να το ακυρωσουμε και να μετατεθει σε  αλλη ημ/νια γιατι δεν θα ερθει κανεις. διο-διο τα λεμε και απο το τηλ.
και εμενα ο χρονος μου ειναι περιορισμενος και η οικογενεια με καλει...να τη θυσιασω ευχαριστως αλλα να αξιζει τον κοπο με την εννοια οτι μαζευτηκαμε και τα ειπαμε, ισως βολταραμε 7-8 τουλαχιστον οχηματα!! What a Face

Αρα και για μενα ισχυει το ακυρο μεχρι νεοτερας!!

ευχαριστω για την κατανοηση

https://www.youtube.com/channel/UCmEQJ-bfo5FvfeJxjUAc8bQ

19ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty Απ: ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Παρ Μαρ 02, 2018 10:35 pm

sasasj

sasasj

Κρίμα!
Να είμασταν κοντά να ερχόμουνα αλλα δεν βολευει!

20ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty Απ: ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Σαβ Μαρ 03, 2018 12:36 am

ASX 18

ASX 18

sasasj έγραψε:Κρίμα!
Να είμασταν κοντά να ερχόμουνα αλλα δεν βολευει!

Πραγματικά "κρίμα" φίλε.  Sad
Πιο εύκολο βλέπω να ανέβω εγώ Κοζάνη, παρά να μαζευτούμε 8-10 άτομα στην Αθήνα.
Μακάρι να κάνω λάθος.
Πάντως , μέχρι την Κυριακή υπάρχει χρόνος, έστω και για απόφαση της τελευταίας στιγμής.
Αν τα καταφέρουμε θα είναι "ευχής έργον", διαφορετικά θα είμαι και εγώ σε αναμονή νέας πρότασης.

sallon1980

sallon1980

Δυστυχώς δε θα μπορέσω να παρευρεθώ ούτε και'γω λόγω εργασίας.Ελπίζω σε μία καινούργια συνάντηση κάποια άλλη στιγμή όχι μόνο για καφέ αλλά και για λίγο πρόβατο όπως λέει ο φίλος Άγγελος.

22ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty Απ: ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Δευ Μαρ 05, 2018 10:30 pm

sasasj

sasasj

Σίγουρα θα βολέψει καποια στιγμή! Υπομονή θελει!

23ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty Απ: ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΚΑΦΕ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ Δευ Μαρ 05, 2018 10:37 pm

ASX 18

ASX 18

sasasj έγραψε:Σίγουρα θα βολέψει καποια στιγμή! Υπομονή θελει!

Μακάρι φίλε.Πιστεύω ότι είναι μέχρι να γίνει η πρώτη συνάντηση. Μετά θα μπει το νερό στο αυλάκι.
Βλέπω τα άλλα club και ζηλεύω Evil or Very Mad

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Παρόμοια θέματα

-

» ΖΩΝΤΑΝΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης