Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Εξάτμιση και ASX

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Εξάτμιση και ASX Empty Εξάτμιση και ASX Δευ Ιαν 22, 2018 7:23 pm

minaspan

minaspan

Δεν περίμενα ποτέ να ανοίξω τέτοιο θέμα σε αυτό το forum αλλά λίγο η μηχανολογια λόγο επαγγέλματος, λίγο η πολυμηχανια του Έλληνα, λίγο ότι με τρώει ο κώλος μου .... το άνοιξα. Αρχικά θα σας βάλω φωτογραφία να μου πείτε και εσείς αν η εξάτμιση που φοράω είναι εργοστασιακή ή  όχι.  Δεύτερον βρήκα στην αποθήκη πεταμένη μια εξάτμιση από Audi s3 και μου γυάλιζαν οι inox απολήξεις. Μην τα πολυλογώ, πήρα τον τροχό και τις έκοψα για να τις δοκιμάσω κάποια στιγμή πάνω στο αμάξι. ( μην κραξετε, χαχα )..Εξάτμιση και ASX 20180122
Εξάτμιση και ASX 20180120
Εξάτμιση και ASX 20180121
Εξάτμιση και ASX 20180117
Εξάτμιση και ASX 20180118
Εξάτμιση και ASX 20180119

2Εξάτμιση και ASX Empty Απ: Εξάτμιση και ASX Δευ Ιαν 22, 2018 8:55 pm

klrs

klrs

minaspan έγραψε:Δεν περίμενα ποτέ να ανοίξω τέτοιο θέμα σε αυτό το forum αλλά λίγο η μηχανολογια λόγο επαγγέλματος, λίγο η πολυμηχανια του Έλληνα, λίγο ότι με τρώει ο κώλος μου .... το άνοιξα. Αρχικά θα σας βάλω φωτογραφία να μου πείτε και εσείς αν η εξάτμιση που φοράω είναι εργοστασιακή ή  όχι.  Δεύτερον βρήκα στην αποθήκη πεταμένη μια εξάτμιση από Audi s3 και μου γυάλιζαν οι inox απολήξεις. Μην τα πολυλογώ, πήρα τον τροχό και τις έκοψα για να τις δοκιμάσω κάποια στιγμή πάνω στο αμάξι. ( μην κραξετε, χαχα )..Εξάτμιση και ASX 20180122
Εξάτμιση και ASX 20180120
Εξάτμιση και ASX 20180121
Εξάτμιση και ASX 20180117
Εξάτμιση και ASX 20180118
Εξάτμιση και ASX 20180119


την ειχα δει μηνα την εξατμισαρα σου οταν ειχες βαλει φωτο για τους αποστατες.. οχι δεν ειναι εργοστασιακη. τουλαχιστον με τα ματια τα δικα μου. ειναι ανοξειδωτη. καλη φαση. ακουγεται??

υγ. η αποληξη η εργοστασιακη μοιαζει πολυ με αυτη που θελεις να βαλεις, σε μονη.

bounce bounce

3Εξάτμιση και ASX Empty Απ: Εξάτμιση και ASX Τρι Ιαν 23, 2018 8:15 am

minaspan

minaspan

Καλημέρα! Όχι δεν ακούγεται καθόλου. Το αμάξι φόραγε όπως το πήρα αυτήν την ανοξείδωτη εξάτμιση και φίλτρο ελευθέρας ΚΝ μέσα στο φιλτροκούτι cheers Τι λες? Η διπλή απόληξη θα μοιάζει με Q3 ?

Εξάτμιση και ASX Q210
Εξάτμιση και ASX Q310

4Εξάτμιση και ASX Empty Απ: Εξάτμιση και ASX Τρι Ιαν 23, 2018 10:51 am

klrs

klrs

[quote="minaspan"]Καλημέρα! Όχι δεν ακούγεται καθόλου. Το αμάξι φόραγε όπως το πήρα αυτήν την ανοξείδωτη εξάτμιση και φίλτρο ελευθέρας ΚΝ μέσα στο φιλτροκούτι cheers Τι λες? Η διπλή απόληξη θα μοιάζει με Q3 ?

εγω δε θα την εβαζα δεδομενου οτι θα θελει και κοψιμο ο προφυλακτηρας και μαλλον θα φαινεται βιασμενο.. καλυτερα ετσι... κρυφη πληγη! να δινει πονο και να μη φαινεται bounce bounce

5Εξάτμιση και ASX Empty Απ: Εξάτμιση και ASX Τρι Ιαν 23, 2018 11:47 am

minaspan

minaspan

klrs έγραψε:
εγω δε θα την εβαζα δεδομενου οτι θα θελει και κοψιμο ο προφυλακτηρας και μαλλον θα φαινεται βιασμενο..  καλυτερα ετσι... κρυφη πληγη! να δινει πονο και να μη φαινεται bounce bounce

Εντάξει και μένα μ αρέσει το μονό είναι αλητεία, αλλά αν κάποιο απόγευμα βρω χρόνο θα την κάνω μια δοκιμή Cool Έτσι ρε αδερφέ να μας φύγει η απορία ( επ'ουδενί δεν θα κόψω προφυλακτήρα )

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Παρόμοια θέματα

-

» ΕΞΆΤΜΙΣΗ Ποπαυ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης