Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τετρακίνηση asx vs haldex

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Τετρακίνηση asx vs haldex Empty Τετρακίνηση asx vs haldex Πεμ Νοε 30, 2017 8:26 pm

minaspan

minaspan

Έχετε εμπειρία για τις διαφορες της τετρακίνηση του αυτοκινήτου μας έναντι των Audi?

2Τετρακίνηση asx vs haldex Empty Απ: Τετρακίνηση asx vs haldex Πεμ Νοε 30, 2017 9:51 pm

SamAir77

SamAir77

Δεν ξέρω τίποτα.
Το Quattro είναι ίδιας φιλοσοφίας με το δικό μας AWC όπως και τα περισσότερα καλα suv.
Εκτός των Subaru που τα σπάνε.
Εμάς νομίζω και το τονίζω πως νομίζω , έχει το καλό ότι μοιράζει την κίνηση 40 εμπρός και 60 πίσω και αυτό το κάνει καλύτερο στις στροφές με χιόνι κλπ..
Αρκεί να ξέρεις από ανάποδα τιμόνια@α

https://www.youtube.com/channel/UCmEQJ-bfo5FvfeJxjUAc8bQ

3Τετρακίνηση asx vs haldex Empty Απ: Τετρακίνηση asx vs haldex Παρ Δεκ 01, 2017 12:07 am

sasasj

sasasj

SamAir77 έγραψε:
Αρκεί να ξέρεις από ανάποδα τιμόνια@α

Τι με θύμησες τώρα... πέρυσι με αρκετό χιόνι, κουμπωμα LOCK και ESP OFF και πήγαινε με τα τέσσερα στο πλαϊ σαν πισωκίνητο...αααααχχχχχχ!!!

4Τετρακίνηση asx vs haldex Empty Απ: Τετρακίνηση asx vs haldex Δευ Δεκ 18, 2017 9:27 am

klrs

klrs

sasasj έγραψε:
SamAir77 έγραψε:
Αρκεί να ξέρεις από ανάποδα τιμόνια@α

Τι με θύμησες τώρα... πέρυσι με αρκετό χιόνι, κουμπωμα LOCK και ESP OFF και πήγαινε με τα τέσσερα στο πλαϊ σαν πισωκίνητο...αααααχχχχχχ!!!


τυγχανει να ειχα quattro με haldex... δεν ξερω αν εχουν την ιδια φιλοσοφια παντως στο mitsubishi ειναι πολυ πιο αμεση η μεταδοση στους πισω τροχους απο οτι ηταν στο audi παροτι ηταν και πολυ περισσοτερα αλογα.. για το lock δε το συζηταω καν οτι τη χρηση τετρακινησης την καταλαβαινει ακομα και η κορη μου. κλασης καλυτερη στο mitsubishi. και μονο απο ποσοστα να το δεις..

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης