Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Καλως σας βρήκα!

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Καλως σας βρήκα! Empty Καλως σας βρήκα! Παρ Ιαν 16, 2015 12:10 am

sasasj

sasasj

Γεια στην παρέα και από μένα, που μετά από αρκετό καιρό αναζήτησης ASX, μ έκοψε να ψάξω για forum που να είναι για το ASX.

Οπότε σας βρήκα και δεν σας αφήνω!

Δεν έχω βέβαια (ακόμα) κάποιο ASX, αλλά με τριβελίζει από καιρό να αποκτήσω ένα!

Όποια βοήθεια δεκτή και ευπρόσδεκτη!

Και ακόμα μεγαλύτερη χαρά έχω που ο admin είναι από Κοζάνη (πατριωτάκι!

2Καλως σας βρήκα! Empty Απ: Καλως σας βρήκα! Σαβ Ιαν 17, 2015 3:20 pm

giler84

giler84

Καλως μας ηρθες,
οτι χρειαστεις μην διστασεις, εδω ειμαστε.

3Καλως σας βρήκα! Empty Καλώς ήρθες Κυρ Ιαν 18, 2015 10:23 am

Admin

Admin
Admin

Καλώς τον.
Να βρεθούμε να κάνουμε βόλτα να το δεις.

https://mitsubishiasx.forumgreek.com

4Καλως σας βρήκα! Empty Απ: Καλως σας βρήκα! Κυρ Ιαν 18, 2015 12:27 pm

sasasj

sasasj

Ναί να το κανονίσουμε να το δοκιμάσω!

Αν και η απόφαση πάρθηκε και δεν αλλάζω Cool

5Καλως σας βρήκα! Empty Απ: Καλως σας βρήκα! Τετ Μαρ 11, 2015 12:45 am

sasasj

sasasj

Μια πρόσφατη απο ενα ύψωμα

Καλως σας βρήκα! 14v2qah

6Καλως σας βρήκα! Empty Απ: Καλως σας βρήκα! Τετ Σεπ 16, 2015 12:37 am

supermarioarv



καλησπέρα σε όλους τους χρήστες του φόρουμ...
είμαι κάτοχος ενός c200 sports coupe facelift 2005 μοντελο και λογω οικογένειας (2 παιδια) και πιθανόν να πάω και για τρίτο αναγκάστηκα να το βάλω σε αγγελία .
Μετά απο καιρό το αυτοκίνητο έκλεισε σήμερα να πουληθεί (τιμή 10.000 - αγορά το 2008 28000 φουλ εξτρα εκδοση)
Οπότε είμαι σε αναζήτηση ενός οικογενοιακού μεταχειρισμένου....και φυσικά diesel ...

Σκεφτόμουν έντονα και σχεδόν είχα καταλήξει στο qashqai +2 1.6dci 4wd όταν τυχαία βρήκα σε αγγελίες (εξωτερικό φυσικά και όχι εδω ελλαδα) το peugeot 4008 , citroen c4 aircross και διαβαζοντας είδα οτι είναι αντιγραφή του asx....

Θέλω καταρχήν απο όλους εσάς τους κατόχους του συγκεκριμένου αυτοκινήτου να μου πείτε την ειλικρινή σας γνώμη σχετικά με το asx αν αξίζει (σκεφτομαι 1.8 awd diesel) και φυσικά πως είναι απο χώρους με δεδομένου οτι πιθανότατα το σκέφτομαι σοβαρά και το θέλω να πάω για τρίτο παιδί...

Διαβασα περι dpf προβλημάτων και λοιπά και ψιλοκόμπλαρα....

Θα ήθελα την ειλικρινή σας απαντηση αν αξιζει το συγκεκριμένο αυτοκινητο και αν π.χ. οσοι το έχετε αγοράσει το μετανιώσατε και για ποιο λόγο....

Ενήλικες άνθρωποι είμαστε και πιστεύω όλοι σαν κάτοχοι του συγκεκριμένου αυτοκινήτου καταλαβαίνετε τι ζητάω...

Εγώ π.χ. απο το mercedes είμαι 10000000% ευχαριστημένος σε όλα...
το μόνο λάθος που έκανα ήταν οτι το πήρα coupe και οχι τετράθυρο ...
σε 110000 χλμ που έγραψε το αυτοκίνητο δεν μου έβγαλε το παραμικρό προβλημα εκτός απο το σέρβις του στην ώρα του.... και φυσικά όποιον θα με ρωτούσε αν αξίζει θα του έλεγα με τα 1000 να το πάρει...

Παρακαλώ για τις απόψεις σας

7Καλως σας βρήκα! Empty Απ: Καλως σας βρήκα! Τετ Σεπ 16, 2015 10:13 am

SamAir77

SamAir77

καλημερα ,

εγω με asx του 13 δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα τουλαχιστον ως τωρα που εχω 30000χλμ οποτε γνωμη μου ειναι να δεις για μοντελο του 13 κι μετα. (κατι βελτιωσανε στο dpf κλπ κλπ).
ειναι δυνατο και σχετικα γρηγορο σε σχεση με τον ανταγωνισμο, ομως απο mercedes σε asx θα παθεις ενα πολιτισμικο σοκ οπως και εγω επαθα απο bmw σε asx. θα το ξεπερασεις ομως οταν πας ενα ταξιδακι με λιγο περιπετεια , λιγο χωμα, λιγο χιονι και οταν δεις οτι χωρας λιγο καλυτερα απο το c200.
εγω με δυο παιδια και σε μεγαλες εκδρομες βαζω μπαγκαζιερα απο πανω γιατι απλα οι χωροι δεν ειναι ποτε αρκετοι. το παιδι στο παιδικο καθισμα ειναι οριακα πισω απο μενα και βρησκουν τα ποδια του αλλα πιστευω οτι μονο ενα skoda octavia station wagon εχει του χωρους που θελουμε.....!
το qashqai δεν θελω ουτε να το βλεπω γιατι το εχει και η κουτση μαρια και απο προσωπικη εμπειρια απο τα 60000χλμ και μετα αρχισε τα τριξιματα στο ταμπλο, ανατηση, καθισματα κλπ.
καλη αγορα
αυτα , στη διαθεση σου.

https://www.youtube.com/channel/UCmEQJ-bfo5FvfeJxjUAc8bQ

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης