Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

DLR προβολακια με led

+4
minaspan
sasasj
giler84
bilakos1984
8 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1DLR προβολακια με led  Empty DLR προβολακια με led Κυρ Απρ 13, 2014 6:00 pm

bilakos1984



2DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Δευ Απρ 14, 2014 10:19 am

giler84

giler84

Για εσας με τα facelift τστστσ  Twisted Evil 

4DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Παρ Μαρ 03, 2017 9:12 pm

sasasj

sasasj

Έχει βάλει κανείς;
Εννοώ με τα led που φωτίζουν το πλαίσιο απο τα προβολακια.
Το σκέφτομαι αλλά δεν θέλω να μπλέξω με καλώδια, ενώσεις κλπ. Θέλω να είναι σαν μανισια να κουμπωνει στο φις του αυτοκινήτου κατευθείαν.

5DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Τετ Ιαν 24, 2018 10:31 am

minaspan

minaspan

Παιδιά θέλω και γω να βάλω, για πείτε καμία γνώμη, τα έχει βάλει κάνεις?

6DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Τετ Ιαν 24, 2018 12:27 pm

minaspan

minaspan

minaspan έγραψε:Παιδιά θέλω και γω να βάλω, για πείτε καμία γνώμη, τα έχει βάλει κάνεις?

https://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=asx+led+drl&ul_noapp=true&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XMITSUBISHI+asx+led+drl.TRS0&_nkw=MITSUBISHI+asx+led+drl&_sacat=0

7DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Τετ Ιαν 24, 2018 10:50 pm

mrkol

mrkol

sasasj έγραψε:Έχει βάλει κανείς;
Εννοώ με τα led που φωτίζουν το πλαίσιο απο τα προβολακια.
Το σκέφτομαι αλλά δεν θέλω να μπλέξω με καλώδια, ενώσεις κλπ. Θέλω να είναι σαν μανισια να κουμπωνει στο φις του αυτοκινήτου κατευθείαν.

Φίλε μου έχω βάλει αυτά (https://www.aliexpress.com/item/SNCN-Safety-Driving-LED-Angel-Eyes-Daytime-Running-Light-FogLight-Fog-Lamp-For-Mitsubishi-ASX-2011/32793458044.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.ftBWO9) και σου τα συνιστώ ανεπιφύλακτα . Πολύ καλή ποιότητα και προσαρμογή καθώς και εξαιρετικό φως.

8DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Πεμ Ιαν 25, 2018 9:12 am

minaspan

minaspan

Καλημέρα φίλος, θα ήθελα κάτι σαν τα εργοστασιακά να βάλω ( που κάνουν την γωνιά ) . Το θέμα είναι να μπορώ να κάνω την ηλεκτρολογική σύνδεση για να δουλεύουν με την εκκίνηση του κινητήρα χωρίς όμως να ανάβουν τα προβολάκια που ανάβουν τώρα. Αλλά να μπορώ να ανάψω και τα προβολάκια κανονικά αν χρειαστεί. Εσένα πως λειτουργούν? Είδα κανα δυο βίντεο: https://www.youtube.com/watch?v=bZq1L9uGkpg

9DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Πεμ Ιαν 25, 2018 11:35 am

klrs

klrs

minaspan έγραψε:Καλημέρα φίλος, θα ήθελα κάτι σαν τα εργοστασιακά να βάλω ( που κάνουν την γωνιά ) . Το θέμα είναι να μπορώ να κάνω την ηλεκτρολογική σύνδεση για να δουλεύουν με την εκκίνηση του κινητήρα χωρίς όμως να ανάβουν τα προβολάκια που ανάβουν τώρα. Αλλά να μπορώ να ανάψω και τα προβολάκια κανονικά αν χρειαστεί. Εσένα πως λειτουργούν? Είδα κανα δυο βίντεο: https://www.youtube.com/watch?v=bZq1L9uGkpg


μηνα στο προβολακι μεσα εχει δυο λαμπες. η μια για τα ημερας και η αλλη για τους προβολεις. θα βγαλεις τη φισσα απο τα ημερας και θα τη βαλεις στα καινουρια με τη γωνια.

bounce bounce

11DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Πεμ Ιαν 25, 2018 3:42 pm

klrs

klrs



μη το καθυστερεις! ειναι πολυ ωραιο... μακαρι να εμπαινε και στο δικο μου... bounce bounce

υγ. στην intense panorama plus εκδοση αναβουν παντα τα led ακομα και οταν ειναι αναμμενα τα πορειας.

12DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Πεμ Μαρ 08, 2018 10:36 am

minaspan

minaspan

Τελικά τα πήρα παιδιά και ήρθαν μετά από κανα 20αριά μέρες. Χθες το βράδυ κάθισα και τα πέρασα, μισή ώρα συνολικά μου πήρε. Δεν έκανα και την καλύτερη δουλειά αλλά λείπει ο χρόνος για πολυτέλειες. Για παροχή χρησιμοποίησα το φισ των προηγούμενων day light ( την μια από τις δυο λάμπες που έχει το προβολάκι ), μετά έτρεξα το καλώδιο μέσα από την μάσκα και το πέρασα απέναντι και σύνδεσα και το άλλο. Φαίνεται ωραίο, για να δούμε πόσο θα αντέξει ο κινέζος ? cheers

DLR προβολακια με led  2018-012

DLR προβολακια με led  Img-0d10

DLR προβολακια με led  Img-1710

DLR προβολακια με led  Img-5510

13DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Πεμ Μαρ 08, 2018 11:14 am

thanos_67

thanos_67

minaspan έγραψε:Τελικά τα πήρα παιδιά και ήρθαν μετά από κανα 20αριά μέρες. Χθες το βράδυ κάθισα και τα πέρασα, μισή ώρα συνολικά μου πήρε. Δεν έκανα και την καλύτερη δουλειά αλλά λείπει ο χρόνος για πολυτέλειες. Για παροχή χρησιμοποίησα το φισ των προηγούμενων day light ( την μια από τις δυο λάμπες που έχει το προβολάκι ), μετά έτρεξα το καλώδιο μέσα από την μάσκα και το πέρασα απέναντι και σύνδεσα και το άλλο. Φαίνεται ωραίο, για να δούμε πόσο θα αντέξει ο κινέζος ? cheers


καλοφορετα....ομορφα ειναι...να ερχοσουνα να στα βαλω ομορφα και με ταξη....παστρικιες δουλειες.......ξερεις πως τα φτιαχνω...χαχαχα

14DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Πεμ Μαρ 08, 2018 12:03 pm

minaspan

minaspan

Εισαι τρελός??? Εσύ είσαι ικανός να μου τα πέρναγες από τον ουρανό χαχαχα Very Happy

DLR προβολακια με led  Img-bd10

15DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Πεμ Μαρ 08, 2018 1:48 pm

thanos_67

thanos_67

minaspan έγραψε:Εισαι τρελός??? Εσύ είσαι ικανός να μου τα πέρναγες από τον ουρανό χαχαχα Very Happy

DLR προβολακια με led  Img-bd10
Φυσικα και οχι απο τον ουρανο. Εξαρμωση προφυλακτηρα, τοποθετηση σωληνας μικρης με καλωδιωση σε σταθερα σημεια απο την μεσα πλευρα του προφυλακτηρα και φις στις ακρες. Επανατοποθετηση προφυλακτηρα, συνδεσεις με τα φις και..ΕΤΟΙΜΟΣ

16DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Πεμ Μαρ 08, 2018 2:27 pm

minaspan

minaspan

O Xριστός και η Παναγία affraid

17DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Πεμ Μαρ 08, 2018 5:24 pm

klrs

klrs

thanos_67 έγραψε:
minaspan έγραψε:Εισαι τρελός??? Εσύ είσαι ικανός να μου τα πέρναγες από τον ουρανό χαχαχα Very Happy

DLR προβολακια με led  Img-bd10
Φυσικα και οχι απο τον ουρανο. Εξαρμωση προφυλακτηρα, τοποθετηση σωληνας μικρης με καλωδιωση σε σταθερα σημεια απο την μεσα πλευρα του προφυλακτηρα και φις στις ακρες. Επανατοποθετηση προφυλακτηρα, συνδεσεις με τα φις και..ΕΤΟΙΜΟΣ

Τσάκα Τσάκα! bounce bounce

18DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Σαβ Απρ 07, 2018 11:50 am

minaspan

minaspan

DLR προβολακια με led  2018-013

19DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Δευ Απρ 09, 2018 9:08 pm

ASX 18

ASX 18

minaspan έγραψε:DLR προβολακια με led  2018-013

Μηνά είναι πολύ όμορφα. Τα κίτρινα προβολάκια δημιουργούν ωραία αντίθεση.
Στην παλαιά εθνική είσαι ?

ΥΓ. Πριν καμιά εικοσαριά ημέρες που κατέβηκα σου έστειλα μήνυμα για καφέ. Το πήρες ή έχει πρόβλημα το σύστημα και δεν στέλνει ? ( έχω διαβάσει αναφορά δυσλειτουργίας και από άλλο μέλος κατά το παρελθόν ).

20DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Δευ Απρ 09, 2018 10:09 pm

minaspan

minaspan

Η φωτογραφία είναι τραβηγμένη στην Παναγοπουλα στον παραλιακο δρομο παραλληλα στην παλαια εθνικη οδο. Δυστυχως δεν εχω παρει καποιο μυνημα σου!

21DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Δευ Απρ 16, 2018 8:10 pm

minaspan

minaspan

Ακόμα 2 λίγο πιο παλιές...:

DLR προβολακια με led  2018-014


DLR προβολακια με led  Img-ec10

22DLR προβολακια με led  Empty Απ: DLR προβολακια με led Τρι Απρ 17, 2018 12:58 pm

ASX 18

ASX 18

minaspan έγραψε:Ακόμα 2 λίγο πιο παλιές...:

DLR προβολακια με led  2018-014


DLR προβολακια με led  Img-ec10

Πάλι για ψάρεμα ήσουν στην Παναγοπούλα ?
Ωραίες οι φωτογραφίες, αλλά εμένα προσωπικά , μου αρέσουν περισσότερο με τα κίτρινα προβολάκια. Δημιουργούν περισσότερη αντίθεση και δείχνουν πιο άγριο το όχημα. Twisted Evil
Σχετικά με το μήνυμα, μάλλον είχε πρόβλημα το σύστημα. Θα σου στείλω νέο και αν δεν το παραλάβεις και αυτό,θα κάνω βόλτα για καφέ στον Ελαιώνα και θα σε πετύχω.

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης