Mitsubishi Asx Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Mitsubishi Asx Greece

Forum κατόχων Mitsubishi Asx στην Ελλάδα


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΔΡΟΓΟΝΟΥ

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΔΡΟΓΟΝΟΥ Empty ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΔΡΟΓΟΝΟΥ Πεμ Σεπ 19, 2013 3:33 pm

bilakos1984



Χωρίς να θέλω να κάνω κάποια διαφήμιση απλα θελω να δω εαν γνωρίζει κάνεις αυτη την νεα τεχνολογία που μπαίνει σε όλους τους τύπους κινητήρων και μειώνει σημαντικά την κατανάλωση.

http://www.autorina.gr/joomla-url/index.php?option=com_content&view=article&id=83:2011-12-06-09-34-27&catid=3:--aytorina&Itemid=37

2ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΔΡΟΓΟΝΟΥ Empty Απ: ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΔΡΟΓΟΝΟΥ Πεμ Σεπ 19, 2013 5:02 pm

georgeCM

georgeCM

Aν κρίνω από το ότι το kaspersky, μου απαγορεύει την πρόσβαση, μάλλον δεν πρέπει να περιμένουμε και πολλά από αυτό!Laughing 

3ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΔΡΟΓΟΝΟΥ Empty Απ: ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΔΡΟΓΟΝΟΥ Πεμ Σεπ 19, 2013 8:41 pm

bilakos1984



georgeCM έγραψε:Aν κρίνω από το ότι το kaspersky, μου απαγορεύει την πρόσβαση, μάλλον δεν πρέπει να περιμένουμε και πολλά από αυτό!Laughing 


εμενα μια χαρα ανοιγη τωρα εαν εσυ εχει ρυθμίσει στο αντιβαιρους να μην μπαινει πουθενα τι να πω...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την bilakos1984 στις Πεμ Σεπ 19, 2013 9:54 pm, 1 φορά

4ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΔΡΟΓΟΝΟΥ Empty Απ: ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΔΡΟΓΟΝΟΥ Πεμ Σεπ 19, 2013 8:43 pm

kwon

kwon

bilakos1984 έγραψε:
georgeCM έγραψε:Aν κρίνω από το ότι το kaspersky, μου απαγορεύει την πρόσβαση, μάλλον δεν πρέπει να περιμένουμε και πολλά από αυτό!Laughing 


εμενα μια χαρα ανοιγη τωρα εαν εσυ εχει ρυθμίσει στο αντιβαιρους να μην μπενει πουθενα τι να πω...

Ετσι και μένα ανοίγη κανονικα...

5ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΔΡΟΓΟΝΟΥ Empty Απ: ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΔΡΟΓΟΝΟΥ Πεμ Σεπ 19, 2013 10:08 pm

giler84

giler84

Βλακειες... καταρχην καταναλωνει ενεργεια για ηλεκτρολυση ( για την απελευθερωση υδρογονου ) δευτερον για να δεις διαφορα στον κινητηρα θελεις πολυυυυυ υδρογονο.Βλακειες οπως και τα μαγνητακια. Twisted Evil

http://www.zougla.gr/automoto/article/paranoma-ola-ta-kit-idrogonokinisis

6ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΔΡΟΓΟΝΟΥ Empty Απ: ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΔΡΟΓΟΝΟΥ Παρ Σεπ 20, 2013 7:39 am

BiL



Θα μιλήσω από εμπειρίες 2 φίλων, ο πρώτος (peugeot) το εγκατέστησε και πράγματι είδε μεγάλη οικονομία στην αρχή, μετά μου περιέγραψε πως για ένα παράξενο λόγο έπαψε η παραγωγή υδρογόνου από τη συσκευή και έτσι ξαναπήγε στον "μάστορα" ο οποίος πρόσθεσε κάτι μέσα και ξαναδούλεψε. Για να μην μακρηγορώ η συσκευή δούλευε στην αρχή αλλά μετά τίποτα οπότε και το έβγαλε. Ο δεύτερος (Suzuki swift) πήγε αλλά δεν κατάφερε ο εγκαταστάτης να το τοποθετήσει, να σημειώσω ότι ο συγκεκριμένος εγκαταστάτης ήταν και μεγάλο όνομα στην εγκατάσταση υδραογόνου. Συμπέρασμα δικό μου πως όπως και με το υγραέριο είναι πως θα σου κάτσει ανάλογα με το κιτ και το αυτοκίνητο, εγώ στο άλλο μου αυτοκίνητο έβαλα υγραέριο και ευτυχώς όλα πήγαν καλά (πήρα όμως και το πρόγραμμα για να το ρυθμίζω ο ίδιος γιατί κατάλαβα ότι οι γνώσεις μου ήταν ανώτερες από πολλούς εγκαταστάτες της περιοχής).

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης